VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

dnes 11:57

Pod záminkou rozměnění dvacetikoruny připravila stařenku o tisíc korun

Kladno - Na policejní služebnu v Kladně oznámila stařenka krádež finanční hotovosti, která se stala v ulici Cyrila Boudy v Kladně.

28.3.2017

Ve Slaném se srazily dva kamiony a opilý řidič převrátil auto u Klobuk

Kladensko - Úterní, jinak krásný slunečný den, je na Kladensku ve znamení nehod. Po ranní srážce skútru s hasiči u Lidic, kde řidič motocyklu utrpěl vážná poranění nohou, vyjížděli policisté k další řadě karambolů s menšími či vážnějšími následky.

AKTUALIZOVÁNO
28.3.2017

Krásné počasí láká motorkáře. Jeden boural u Lidic, srazil se s hasiči

Kladensko – Řidič motocyklu byl v úterý ráno 28. března převezen s těžkým zraněním do jedné z pražských nemocnic. Při kolizi se střetl skútr s hasičskou dodávkou. Její posádka nejela k zásahu, ale mířila na cvičení na Příbramsko. 

27.3.2017

Nechal notebook i s příslušenstvím v autě. O vše přišel

Kladensko – Rozbité auto a ještě k tomu ukradené osobní věci za téměř 40 tisíc korun. Taková je bilance zloděje, kterého doslova zaujaly dva ponechané batohy v zaparkovaném osobním automobilu ve Sportovní ulici v Kladně.

AKTUALIZOVÁNO
27.3.2017

Mladík skočil v Kladně ze sítenského mostu

Kladno - Co vedlo šestnáctiletého mladíka k tomu, že se v neděli večer rozhodl v Kladně skočit ze sítenského mostu, vyšetřuje policie.

26.3.2017

KrimiMix: Řidič skončil se svým autem na střeše v poli, další narazil do zábrany

Kladensko - Hasiči ze Slaného a Kralup nad Vltavou, policisté i záchranka vyjížděli ve středu zhruba dvě hodiny před půlnocí k dopravní nehodě, která se stala na silnici ze Slaného do Velvar asi kilometr před Ješínem. Jako první o události informoval mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.

25.3.2017

Ani po pěti měsících po výbuchu není případ uzavřený

Kladno - Vyšetřování výbuchu v ulici 5. května v Kladně, který počátkem října loňského roztrhal dům rodiny Volfových na kusy a majitele pohřbil v sutinách, není ani po pěti měsících u konce. Policie případ odložila.

23.3.2017

Muž přistihl zloděje při krádeži. Policie díky tomu výtečníka hned dopadla

Slaný – Díky všímavosti zákazníka obchodního domu ve Slaném v Ouvalově ulici, se podařilo dopadnout zloděje v krátké době. Jedenatřicetiletý muž ze Slaného přistihl pachatele při činu, když se vkrádal do zaparkovaného vozu, odcizil z něj kabelku a utekl.

22.3.2017

V Kladně u divadla se srazila tři auta

Kladno - Ve středu 22. března se stala v Kladně pod divadlem v ulici J. Hory krátce po desáté hodině dopravní nehoda tří vozidel. Hasiči přijeli na místo jako první, dorazila také záchranka i policie.

22.3.2017

KRIMIMIX: Zloději řádili v obchoďácích na Kladensku

Kladensko – V kladenském obchodním domě ve Štechově ulici byl zadržen pětadvacetiletý muž, který se pokusil ukrást čokolády za více než 700 korun. Nebyl to jeho první lup. Za podobnou činnost byl už v minulosti souzen. 

21.3.2017

Hasiči zasahovali v rozdělovském věžáku

Kladno - V úterý krátce před 17. hodinou vyděsil obyvatele věžového domu ve Vítězné ulici v Kladně kouř na chodbě osmého poschodí. Na místo byly okamžitě přivolány jednotky profesionálních hasičů z Kladna a také dobrovolní hasiči z Pcher a Hřebče.

21.3.2017

Zloději měli chuť na značkové čokolády

Kladensko – V kladenském obchodním domě ve Štechově ulici byl zadržen pětadvacetiletý muž, který se pokusil ukrást čokolády za více než 700 korun. Nebyl to jeho první lup. Za podobnou činnost byl už v minulosti souzen.

21.3.2017

Další zloděj kradl v kladenské nemocnici

Kladno - Kladenští policisté vyšetřují další případ krádeže v kladenské nemocnici. Tentokrát se zloděj nikým nepozorován dostal na porodnické oddělení, kde z pokoje odcizil peněženku s platební kartou a doklady. Vzniklá škoda je malá, ale není radno ji podceňovat.

20.3.2017

Policie žádá o pomoc při pátrání po Kateřině Venclové

Region - Dnes 20. března 2017 v odpoledních hodinách nahlásila matka výše zmiňované, že pohřešuje svoji osmnáctiletou dceru Kateřinu Venclovou. Dceru viděla naposledy v půl šesté ráno, když spolu se svým bratrem odcházela na vlak, kam jeli společně do Prahy do školy. S bratrem se pohřešovaná rozloučila u krčské nemocnice v 07:15 hodin. Do školy však podle sdělení matky nedorazila. Po 13. hodině kontaktovala dívka matku SMS zprávou a od té doby se neozvala.

20.3.2017

Sprejeři chyceni při činu

Kladensko – Dva případy, kdy sprejeři poškodili cizí majetek, řešili muži zákona na Kladensku. Nejprve v Unhošti přistihli strážníci tři čtrnáctileté děti, které pomalovaly zeď garáží v ulici Na Rybníčku. Škoda je šest tisíc korun.

18.3.2017

Příčinou nehody autobusu s dětmi byla vysoká rychlost

Kladensko, Lounsko – Jedinou příčinou loňské nehody autobusu plného dětí,která se stala u Panenského Týnce, byla nepřiměřená rychlost. Řekl to soudní znalec při líčení u lounského soudu. Tři děti utrpěly těžká zranění, dalších 29 žáků a učitelky byli zraněni lehce. Přesto si trauma z výletu na Pražský hrad, kam nedojeli, ponesou děti dlouho.

17.3.2017

Neměl kde spát, tak se vloupal do cizího bytu

Kladno – Kladenští policisté řeší kuriózní případ. Neznámý pachatel, který neměl asi kde přebývat, se rozhodl sehnat si levně střechu nad hlavou a vloupal do prázdného bytu v pátém patře v Dánské ulici. Na více jak týden si z něj udělal hotel.

16.3.2017

Zlodějku přistihla okradená žena přímo při činu

Kladno – Neznámá zlodějka se pokusila okrást v autobusu maminku s kočárkem. Případ se stal v Kladně v úterý kolem 14. hodiny. Městský autobus právě projížděl Arménskou ulicí. Pachatelka natáhla ruku do tašky, odkud ukradla mladé mamince mobilní telefon.

16.3.2017

Žena vypadla z autobusu, policie shání svědky

Kladno – Kladenští policisté vyzývají svědky nehody, která se stala v úterý. Z autobusu v Kladně vypadla žena a zranila se. Událost se stala 14. března v 7.15 hodin na světelné křižovatce ulic Železničářů a Čapka.

15.3.2017

V Kladně hořel autobus a u Slaného bourala dvě auta

Kladno - Plameny a vycházející sloup kouře z autobusu vytrhly z práce v úterý odpoledne mechaniky v areálu ČSAD MHD Kladno. Linkový autobus, který měl ten den už směnu odjetou, začal na odstavném parkovišti v Kladně hořet. Událost se stala krátce po sedmnácté hodině. V autobusu nebyl v tu dobu řidič ani cestující, nikdo nebyl ohrožen na životě.

14.3.2017

Tragédie v Kladně: Čtrnáctiletá dívenka ukončila svůj život skokem z okna

Kladno - Pravděpodobně z nešťastné lásky ukončila svůj život skokem z okna teprve čtrnáctiletá dívenka z Kladna. Tragédie se stala v noci z pondělí na úterý. Ani přivolaní záchranáři už školačku nedokázali přivést k životu. 

13.3.2017

Řidičky si zákazem řízení hlavu nelámaly, jedna nabourala

Kladno - Policisté prováděli v pátek 10. března na dálnici D6 ve směru na Karlovy Vary nedaleko obce Doksy na Kladensku kontrolu, při které zastavili vozidlo Renault Laguna. Ten řídila čtyřiačtyřicetiletá žena z Prahy.

13.3.2017

KRIMIMIX: Za půjčení klíče se odvděčila krádeží

Kladno – Policie prošetřuje případ okradeného čtyřiašedesátiletého muže z Kladna. Ten půjčil klíč od svého bytu v Ostravské ulici ženě, která se mu odvděčila tím, že způsobila škodu přesahující dvacet tisíc korun.

10.3.2017

Mladík naboural do stromu, zranění jsou vážná

Kladno - U Kladna se stala v pátek dopoledne vážná nehoda.

7.3.2017

Zloději vykradli v Kladně o víkendu hned několik sklepů

Kladno - Kladenští policisté o uplynulém víkendu zaznamenali několik krádeží do sklepních prostorů a kójí, které nyní prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají. O všech případech informovala kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.

6.3.2017

Výtržník zapálil pět kontejnerů na komunální odpad v několika ulicích

Kladno - Policisté obvodního oddělení Kladno prošetřují případ zapálených kontejnerů na komunální odpad, který byl oznámen dne 26. února 2017 krátce před devatenáctou hodinou na linku 150.

2.3.2017

Neznámý vandal poškrábal lak auta, další poničil fasádu

Kladno – Msta? Nebo jen zoufalý čin neznámého pachatele? Kladenští policisté hledají neznámého pachatele, který úmyslně poškrábal lak vozidla zaparkovaného v Průchově ulici v Kladně.

28.2.2017

Žena cestovala autem se sáčkem plným marihuany

Kladno - Policisté prováděli o uplynulém víkendu v odpoledních hodinách i hlídkovou činnost v ulici ČSA v Kladně. Přitom si všimli odbočujícího vozidla do Štechovy ulice, které se rozhodli zkontrolovat. Policejní hlídka vyzvala řidiče k předložení potřebných dokladů pro řízení motorového vozidla, čemuž vyhověl. Bylo zjištěno, že se jedná o osmadvacetiletého řidiče z okresu Kladno. Ten byl vyzván k provedení testu na návykové látky, který byl s negativním výsledkem.

28.2.2017

Zloděj si z chaty v Nadbíně odnesl věci za tři desítky tisíc korun

Z rekreačního objektu v Nabdíně u Černuce na Velvarsku zmizely cenné věci za jediný týden. Majitelé, kteří se přijeli rekreovat, se nestačili divit, jejich dům totiž navštívil nezvaný host.

25.2.2017

S kamionem vjel na přejezd, přerazil závory a ujel

Kladno - Ve Slaném v Pražské ulici na zabezpečeném železničním přejezdu přerazil řidič závory. Osmatřicetiletý cizí státní příslušník jedoucí ve čtvrtek po páté hodině ranní s nákladní soupravou ve směru ze Slaného na Knovíz, nerespektoval výstrahu dvěma červenými střídavě přerušovanými světly signálu přejezdového zabezpečovacího zařízení, vjel do prostoru přejezdu ve chvíli, kde se sklápěly závory.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies