Braškovu zkazil neděli mšecký Panenka

Mšec - Jako outsider odjížděli Braškováci na hřiště elitného týmu fotbalové I. B třídy - Mšece, ještě v 83. minutě tady ale vedli 1:0. Pak ale inkasovali dva góly a jeli domů smutní. „Kluků je mi líto, fotbal je někdy holt svině," od srdce si ulevil trenér Jaroslav Želina.

21.10.2015

Sokol Braškov - SK Doksy 1:2, I. B. tř.sk.A, 17. 5. 2015Foto: Bohumil Kučera

Jeho tým začal výborně, nebál se a Repaský trefil přímo z rohu tyč. Už v 18. minutě se ale zblízka prosadil Hrubý a hosté vedli. Navíc je držel vzadu Zlata, i když Mšec přehršel šancí neměla.

Zápas se lámal ve druhé půli. Domácí postupně vyslali na trávu hráče áčka Palubu a Ducára, nechali tam Kaválka. Jenže na druhé straně měl Jaroš po hodině hry během minuty dvě jasné šance, ale ty mu lapil skvělý brankář Klíma. To byl asi zlom.

Pak se začal svěrák mšeckého tlaku utahovat a v 83. minutě Paluba hlavičkou na přední tyči po rohu vyrovnal.

V nastavení si pak hosté vypili kalich hořkosti do dna, když Najer zbytečně fauloval a Kaválek ze 27 metrů vymetl šibenici. „Když si to stavěl, tak někdo za mnou povídá, že tohle dává pokaždý. Měli pravdu a my si to vypili do dna," štvalo Jaroslava Želinu.

„Je fakt, že mi sedla pěkně, to potěší. Zvlášť když byla asi třetí minuta nastavení. Já to přes zeď na přední tolik neumím, ale nahoru na delší tyč to jde lépe," usmál se Martin Kaválek.

Podle něj byl Braškov dlouho lepší, ale pak mu odcházely síly. „Pomohlo nám vyrovnání Honzy Paluby, pak už jsme měli velký tlak. Byla by škoda ztratit další body, podle mě máme takový tým, který neměl zatím ztratit nic," říkal borec z Nového Strašecí, odkud ho kouč tentokrát pustil na celé utkání.

21.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Krimimix: Rozbitá výloha, vykradené auto i opilá cyklistka

Trenér kladenské U19 Brabec má ze sezony obavy

Bezohledný řidič ohrožoval lidi, policie proto žádá o spolupráci

Kladno – Kladenští policisté žádají občany o spolupráci. Hledají poškozené lidi, které dvavatřicetiletý muž ohrozil svou nebezpečnou a riskantní jízdou v ulicích Kladna.

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát dnes schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Tahoun Přívara bude zároveň trenérem Kanonýrů

Kladno - S novou trenérskou dvojicí jdou do sezony florbalisté Kladna. Po sestupu ze Superligy tým opustili Honzové Zahalka a Buk, na jejich místo vedení klubu dosadilo dva borce, kteří loni ještě hráli za Kanonýry nejvyšší soutěž.