Uhy měly s Kolčí dobrý začátek a za čtvrt hodiny vedly 2:0. Hosté pak zahodili několik šancí a zaplatili za to dalšími dvěma brankami (R. Novák 2, Bakalár, Franc).

Blevice podlehly Slatině 1:2. Třikrát zatřásly konstrukcí, zatímco hosté dvakrát mířili do černého. Až pak se podařilo Bednárovi alespoň korigovat.

Otvovice neměly problém s posledními Otvovicemi (Břicháčkové, Vedral, Gábor z PK).

Zlonice už do poločasu pokořily pcherskou obranu čtyřmi fíky, posléze přidaly ještě jeden (Veselý 2, Kotný, K. Nagy, Hanzlík).

Překvapily Vrbičany, které si nejtěsnějším poměrem poradily se Zichovcem.

Vyrovnané střetnutí se hrálo v Zákolanech. Pozdeň měla víc šancí v první půli, kdy i rozvlnila síť, ale sudí jí gól neuznal. Domácí ve druhé spálili dvě tutovky.

Střeleckého víkendu si užíval tuřanský Dlouhý. Černuc mu zkrátka sedla. Za áčko jí dal v sobotu tři branky, za béčko dvě. Stačilo to ale pouze na remízu a ke konci byli domácí rádi, že na ně sudí nehvízdl penaltu.