Poprvé prohrály Třebichovice, které se popravily vlastním gólem. Ve druhé půli sice Lidice zmáčkly, avšak bez efektu.

V Dubí byl jediný střelec. V 55. minutě zajistil hostům z Hrdlívu tři body Vondrák. Nic na tom nezměnil domácí Ježek, který čtvrthodiny na to nedal desítku. Kraus mu ji lapil.

Bratronice doma padly, nečekaně je vybralo Smečno, které sice prohrávalo po střele Bláhy, pak mu ale vyšly dvě individuální akce F. Pokorného, zatímco domácí dvakrát mířili do břevna.

Svinařov považuje prohru s Braškovem za zbytečnou, ve vyrovnaném utkání dokázal v první části Kašparem upravit jen na konečných 1:2.

Hodně šancí ale jen dva góly padly v Přítočnu, kde remizovala Hřebeč. Domácí vedli zásluhou Andra ml., za hosty vyrovnal po obrátce ze skrumáže Týč.

Druhou výhru Družce v řadě zařídil Pergler, jenž v první části z TK vymetl šibenici tuchlovické branky.

Libušín udržel na dně tabulky Pchery a ještě si vylepšil skóre. Čtyřmi góly se blýskl Bučko, dva dal Portužák, jeden Sybol.