Tři body na lídra stále ztrácí Uhy, které uspěly v Kolči. Ta ani na šestý pokus doma nevyhrála. Sice vedla, do půle však hosté z penalty vyrovnali a v nástupu do druhé části dvěma góly dokonali obrat. Ve zbytku zápasu tři body ubránili. Za hosty: Brhel 2, R. Novák.

Otvovice se nenechaly překvapit na trávníku posledních Jedomělic, kde vyhrály 3:0.

Derby ve Slatině vyznělo pro hosty z Blevic, ze něž se trefili R. Šerák a Bednár. Výhra to byla zasloužená a mohla být i vyšší, kdyby domácím výtečně nezachytal gólman Putz.

Vrbičany přijely na Zichovec pouze s deseti hráči a podle toho to na hřišti také vypadalo. Za dvacet minut prohrával 0:4 a bylo vymalováno. Zbytek utkání už byl z jeho strany důstojnější (2:3).

Fotbalového boha urazily Zlonice. Ve Pcherách do čeho v první půli koply, to skončilo v bráně. Poločas vyhrály 4:0. Ve druhém už domácí svoje šance využívali a srovnali na konečných 4:4 (Husník 2, Kuliha, Malý). A to ještě v závěru promarnil Kuliha hlavou tutovku.

V Zákolanech padaly góly až po obrátce. Nejprve se prosadili domácí, pak dvakrát (Adamov) hosté, aby nakonec prohráli. V závěru Zákolanští vytáhli stopera Hulínského dopředu a ten pět minut před koncem v dlouhém nastavení po ideální přihrávce Zaňáka rozhodl. Dvě branky vítězů přidal T. Konrád.

Nejméně branek padlo v Černuci, kde hostům z Tuřan stačila ke třem bodům trefa Šilhavého z druhé půle.