Jenže ji dal mladík Nádherný, tudíž výdaj odskáče jeho otec. Sedm branek dal poprvé v životě Vedral, tři vstřelil Nádherný, dvě Király a Schönfelder, jednu Nápravník a Simik.

Hosté však od 23. minuty vedli 1:0! Hráli ale v deseti a po obrátce dokonce v devíti. Domácí ocenili, že bojovali až do konce

Uhy ztrácí na lídra tři body, protože v Zákolanech vyšly střelecky naprázdno. Naštěstí pro ně potkala střelecká mizérie i jejich soupeře.

Blevický Bauer vystřihl neskutečnou parádu alias novácký palec na horu. V Pozdni dvakrát mířil do černého a ve druhém případě v poslední minutě zakončil sólo přes půl hřiště ránou do šibenice. Jednou se trefil i kapitán M. Kubín.

Zichovec vyhrával nad Pcherami už 5:2 a vypadalo to, že to v pohodě dokope. Hosté však v závěru mocně zabrali, na bod však nedosáhli (Pecinka 2, Hubáček, Kokeš, Vágner - Malý 2, Houra, Husník).

S podzimem mohou být spokojeny Neuměřice, zejména když ho zakončily výhrou 3:0 nad favoritem z Otvovic (Zavadil, Horyna, Malík). Hosté za celý zápas pomalu nevystřelili na bránu, zatímco vítězové byli hodně produktivní. Hlavně v závěru utkání.

Až v posledním podzimním kole dosáhli na první domácí výhru přece jenom postarší chlapíci Kolče. Jejich hrdinou se ale stal mladík Dobeš, jehož zásah položil Tuřany. Vítěze mrzí, že už je konec, poněvadž za poslední čtyři kola nasbírali deset bodů.

Ztráta posledních Jedomělic na patnáctou příčku vzrostla na osm bodů. Ta je v držení Černuce, která vzájemný zápas na soupeřově hřišti vyhrála 3:1.