Týmem dvou tváří jsou na jaře Vrbičany. V Uhách ukázaly tu pozitivní. Domácí sice ve druhém poločase vedli zásluhou J. Nováka. Zahodili ale další šance a zaplatili za to pět minut před koncům, kdy soupeř vyrovnal.

Životní premiéru mezi třemi tyčemi si odbyl slatinský pokladník Vosmík. Proti Tuřanům udržel čisté skóre (půle 2:0), zatímco jednička domácích, jež dorazila až na druhou část, dvakrát inkasovala. Slatina vyhrála 4:2 (Mrázek, Olah, Mařík, Paprňák).

Mladá Černuc uhrála bezbrankovou půli s Blevicemi, po obrátce ale na ni hosté našli recept a dali jí pět fíků (Bauer 3, R. Šerák, Bednár).

Krásnou výhrou se blýskly Otvovice. Domácím Zlonicím naložily sedm branek.

Tabulkou stoupá Koleč, jež si vylepšila skóre proti Neuměřicím. V první půli prý byla na zabití (2:0). Do druhé však přišel z práce rozběhaný J. Dočekal, pohyb přenesl na plac a rázem začalo skóre narůstat (Huja 3, Fr. Dočekal 2, Dobeš 2, Šulda).

Poprvé v sezoně vyhrály Jedomělice. Dokonale využily počátečního spánku Zákolany. Za dvacet minut vedly 3:0. Ve druhé části měli poražení převahu, k bodu ale nevedla. Horou a (60. PK) a Guerrerem (87.) jen snížili.

Po čtyřech brankách na každé straně padlo v Pcherách, kde remizoval Pozdeň. Hosté v deseti vedli 2:0, ve druhé však nestíhali, přesto dvakrát vyrovnali (M. Šlajchrt 2, Tyluš, Prokeš). U všech gólů Pozdně asistoval Cimrman.