Další debakl utrpěla Slatina, která přijela do Uh jen v deseti. Domácí ale početní převahu výrazně využili až ve druhém dějství, které vyhráli 5:0 (Podskalský 2, J. Novák, R. Novák, Brhel, Jansa, M. Hájek, Kazetský).

V Tuřanech padlo všech šest branek už v první půli. Hosté z Pozdně v ní dvakrát vedli, nakonec se museli spokojit s bodem (P. Štěpánek 2, Prokeš).

Do zlonické branky musel z pole T. Havrda, jenž svůj tým v úvodu podržel parádní robinsonádou a pak zákrokem na lajně. Nakonec dvakrát kapituloval, když Jedomělice pokaždé vymazaly ztrátu po zásazích P. Hanzlíka. Minutu před koncem jim sebral rýsující se třetí bod sezony L. Nagy.

Pchery nad Kolčí dvakrát vedly, zbyl jim ale jen bod.

Blevičtí se zlobili na Neuměřice, že přijely jen v sedmi. Za 18 minut jim naložili čtyři branky (Bauer 2, M. Šerák, P. Kubín) a pátý gól soudce neuznal pro ofsajd, protože v brance už chyběl zraněný gólman. Tím zápas skončil.

Z Černuce si za každý gól odvezl bod Zichovec. Domácí korigovali až v závěru vlastencem hostů.

Zákolanský Sirůnek nastřílel ve Vrbičanech v první půlhodině čistý hattrick. Domácí se sice dvakrát dostali na dostřel dvou, drama se ale nekonalo. Ve druhé půli za hosty nastoupil 64letý Volšanský, bývalý hráč Slaného, Mostu a Kralup.