Doksy od začátku utkání držely míč na kopačkách, ale spíše na vlastní polovině. Ve 27. minutě se dostal míč ve vápně k uzdravenému Hlavovi, exligový borec se neukvapil, položil si kličkou Kohouta a přihrál proti noze Junkovi – 0:1.

Poté hosté dvakrát pustili Jaroše zprava do vápna s míčem na noze a z druhé akce je domácí střelec neomylně potrestal (36.).

Pak ale selhal v dvou šancích dokeský Větrovec. O vítězství hostů tak rozhodl Junek (58.), který zakončil levačkou na zadní tyč.

„Snažím se nedělat rozdíly pravá-levá, docela si na ni věřím,“ uvedl Petr Junek a dodal, že měli vyhrát vyšším rozdílem. „Udělali jsme ze zápasu zbytečné drama,“ prohlásil.

Trenér Braškova Jaroslav Želina byl spokojený s první půlí. „Za druhý poločas bylo vítězství hostů asi zasloužené,“ uznal.