Čechie zase naštvala Knín, navíc otočila vývoj

Nový Knín - Fotbalisté Velké Dobré se po domácím zaváhání s Hradištkem zvedli a vyhráli na půdě silného Nového Knína. V tabulce I. A třídy se posunuli na třetí místo.

7.9.2008

Tomáš Zelenka (vlevo)Foto: Deník/ Rudolf Muzika

Nový Knín – Velká Dobrá 1:2 (1:2)

Hostům se v Kníně tradičně daří a potvrdili to i v sobotu, byť po trefě Fialy ze 23. minuty to tak chvíli nevypadalo. Jenže vyrovnání a obrat přišly brzy, už do přestávky. Nejprve sice Zelenka z dálky orazítkoval pouze tyčku, ale poté Nedvěd poslal přesný centr na Jícha a kanonýr svou hlavičku poslal přesně ke vzdálenější tyčce. Před půlí pak Jícha uvolnil Noska, ten vrátil zpět Zelenkovi, který předvedl, že i on je na podzim ve velké pohodě.

Ve druhé půli domácí tlačili, avšak hosté, jejichž obranu dirigoval netradičně záložník R. Duda, je pustili k jediné nebezpečné hlavičce a tu Šaroch zlikvidoval. Na druhé straně mířil Bílek do tyče. „Důležité bylo, že jsme brzy otočili skóre a apk se dobře bránilo. Co jsem na Dobré, tak v Kníně vyhráváme,“ usmíval se Radek Duda.

Branky: 23. Fiala – 35. Jícha, 42. Zelenka.

Čechie: Šaroch – Polák, R. Duda, Dufek, Nedvěd – Bílek, Zelenka, Machek, J. Duda (30. Nosek) – Růžička (65. Stolár), Jícha.

7.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

V sobotu se ve stochovském Bikers baru Vodárna se uskutečnil  XIII. ročník hudebního Vodárnafestu. Na pódiu se představily tvrdé rockové a punkové kapely.
25

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Příjemné setkání pod širým nebem se uskutečnilo v Unhošti na sádkách.
30

Den na rybářské baště v Unhošti se vydařil

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Gólman Slaného Michal Sedlák se nudil

Slaný - Fotbalisté Slaného po těsné porážce v úvodním utkání nového ročníku krajského přeboru v Horkách vstřelili první branku v sezoně v 5. minutě zápasu se Semicemi, kdy proměnil pokutový kop kapitán Galbavý. Jeho tým nakonec vyhrál lehce 4:0.

V Líském měli mimořádné volby

Líský - Mimořádně šli o víkendu k volbám obyvatelé obce Líský na Kladensku. Vesnice s 89 obyvateli musela znovu sestavit kandidátku. Nikoli proto, že by se zde mezi sebou zastupitelé nedokázali domluvit, ale kvůli tomu, že jeden zastupitel předčasně zemřel.

Velvary: nejde to, dře to

Kladno - Velvarští fotbalisté mají po dvou kolech divize na kontě pouze bod. V sobotu prohráli v Souši. Tým kouče Petra Johany vyhrál 3:0.