Dobrá se trápila, třetí ligu ale dostala

Králův Dvůr - Poprvé v sezoně trenéři fotbalolvé rezervy Králova Dvora mohli počítat s pomocí několika borců třetiligového áčka, přesto jednoho z favoritů I. B třídy - o body neobrali. Ale Čechie nehrála moc pěkný fotbal, pořád se ještě dost trápí.

13.9.2010

Hostující Polák (vpravo) bojuje s Řehořem. Foto: Deník/ Jan Vildmon

Domácí doslova našlapali sestavu fotbalisty z širšího kádru třetiligového áčka a na hřišti se představili i dva Brazilci. Jenže jak se ukázalo, ani to na vítězství nestačilo. Cábelíci měli podle papírových předpokladů soupeře sfouknout jako svíčku, jenže předvedli hodně bezkrevný výkon. Spokojeni nemohou být s výkonem ani hosté, hlavně do poločasu, když nepředvedli vůbec nic. Diváci sledovali po většinu zápasu nudný fotbal téměř bez šancí.

V prvním poločase byli mírně lepší domácí, kteří se také dostali brzy do vedení. V šesté minutě dostal Brazilec Victor pěkný míč za obranu, hosté místo toho, aby se snažili bránit, reklamovali ofsajd a osmnáctiletý Jihoameričan následně udělal kličku Červenkovi a zakončil do prázdné branky. "Ofsajd to nebyl, hráči se spletli," přiznal kouč Dobré Vlastimil Hrubý.

Jenže to bylo od Králova Dvora na dlouho vše. Ani hosté se do útoku příliš nehrnuli a když už se náhodou dostali do šance, brankář Kudrna nemusel zasahovat.

Nezáživná podívaná pokračovala i ve druhém poločase. S postupem času hosté začali přebírat otěže a v 57. minutě mohli vyrovnat. Jenže brankář Kudrna nejprve vychytalJana Hrubéhoa poté zázračně vyrazil i povedenou dorážku Davida Hrubého. Velká Dobrá se dočkala až o pět minut později. Při rychlém protiútoku vypálil zpova vápna střídající Závora a jeho střela zapadla přesně k zadní tyči.

Po chvilce mohli jít domácí opět do vedení. Patera povodil v šestnáctce Lva, místo střely ve vyložené pozici ale volil přihrávku na Juckema, kterou Červenkazneškodnil. V 72. minutě hosté rozhodli. Po sérii chyb domácí obrany vysunul BílekD. Hrubého, tenodcentroval ana hranici malého vápna se prosadil volnýDuda. Poté se Velká Dobrá soustředila hlavně na obranu. Domácí se snažili vyrovnat, jenže upadli spíše do křeče a branku hostů již vážněji neohrozili.

"Tradičně špatně jsme do zápasu vstoupili, za stavu jedna nula přežili další tutovku domácích, ale druhá část už byla zase o dost lepší. A ani jsem tentokrát nekřičel, zvolil jsem spíše opačnou metodu. I ta zabrala," řekl trenér Čechie Vlastimil Hrubý.

Králův Dvůr B - Velká Dobrá 1:2 (1:0). Branky: 6. Ribeiro Da Costa Victor - 64.Závora, 72.Duda. Rozhodčí: Jurčovský.

Králův Dvůr B: Kudrna - Machovec, Gustavo, Minařík, Krupička, Patera (83. Hrudka), Picek (79. Pavlišta), Juckem, Řehoř, Frydrych, Victor.

Velká Dobrá: Červenka - Bílek, Duda, Polák, Lev - Naňko (46. Stolár), Ďurčanský,Machek, D. Hrubý -Jícha (59. Závora), J. Hrubý.

Jan VILDMON, Rudolf MUZIKA

Autor: Redakce

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Auto se i s popeláři zřítilo z desetimetrového srázu.

U Libušína se zřítil popelářský vůz ze srázu, dva lidé jsou zraněni

V Kladně Dubí se srazil ford motorku

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Lhota nemá dost. Přivedla i Romana Bednáře!

Lhota – „Posila jako hrom, už to mohu potvrdit. Těšíme se na něj,“ řekl kouč fotbalistů Lhoty Zdeněk Kudela, jehož tým loví na startu nového ročníku krajského přeboru posilu za posilou. O kom tentokrát mluvil? O Romanu Bednářovi!

Ve Zvoleněvsi havarovala řidička, její auto skončilo v poli

Zvoleněves - /FOTOGALERIE/ Při projíždění obce Zvoleněves nezvládla v neděli v podvečer mladá šoférka řízení a se svou červenou Škodou Felicií vjela do příkopu, kde se auto převrátilo přes střechu a skončilo na kolech v bramborovém poli. Informaci o nehodě potvrdil Kladenskému deníku policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Stochov - Zhruba dvě stě fanoušků opravdu tvrdé muziky si nenechalo ujít sobotní Vodárnafest. Na pódiu se vystřídaly harcorové a punkové kapely Satisfucktion, pořádající domácí E.O.S., dále Projekt Parabelum, Senzorshit, Meresiew, Emphatic a Stuck in Mind.