Postarala se o něj sedmnáctka, která nad Jihočechy vedla v poločase 2:0, ale nakonec byla ráda za bod po remíze 2:2. „Zápas byl vyrovnaný, my jsme lépe proměňovali šance. Budějky ale po přestávce během pěti minut srovnaly a vypadalo to, že skóre i otočí. Naštěstí se naši kluci zvedli a bod uhájili,“ popsal dění na hřišti šéftrenér SK Kladno Petr Brabec.

Mladší dorost do 16 let podlehl stejnému soupeři 1:2 (1:1) gólem z 87. minuty. „Za hráče mě výsledek mrzel. Sice měli dlouho štěstí, přežili penaltu, další šance, ale bojovali a sahali proti silnému protivníkovi po bodu. Škoda,“ litoval Brabec.

Žákovské výběry Kladna startovaly na hřišti Junioru Děčín s větší úspěšností. Nejsledovanější žáci A remizovali 1:1, o rok mladší kolegové se blýskli výhrou 5:1. Hvězdou zápasu byl útočník Šimon Procházka, autor čtyř gólů.

Nejstarší dorost před zraky šéfa klubu Josefa Drahoty i trenérů A týmu Martina Čurdy a Miroslava Chadimy prohrál ve středu s Duklou Praha 0:2. Porážka byla smolná, protože mužstvo kouče Petra Brabce mělo do půle převahu, ale nezužitkovalo ji a po přestávce rychle inkasovalo. Vzápětí se lámal chleba, kdy dvakrát Holeček (na snímku v modrém promarnil velkou možnost) a jednou Hanzlík spálili jasné šance. Ve zbytku duelu už byli lepší Pražané a připojili druhou branku.

Přehled výsledků dorosteneckých mužstev 7.4. – 8.4. 2012

Starší dorost - U19: SK Kladno – FK Dukla Praha  0:2 (0:0).

Sestava: Obrcian – Jurek, Jaroš, Suchý, Volman (46.Stočes) – Hanzlík – Stibor (46.Bořík), Krupička, Franek, Holeček (76. Kraus) – Gašpárek

Mladší dorost – U17: SK Kladno – SK Dynamo České Budějovice  2:2 (2:0)  góly SK Kladno: Bořík, Suchý

sestava: Bureš – Hanuščík, Neumann, Suchý, Baruzzi – Bořík, Šíma, Pudil, Čížek (41.Cabejšek) – Nesládek (41.Pírka), Kraus (75.Böhm).

Mladší dorost – U16: SK Kladno – SK Dynamo České Budějovice  1:2 (1:1)  gól SK Kladno: Pírka

sestava: Pešek – Krupička, Suk (41.Ježek), Rohla, M.Zaňák – Hübst – Hejda (60.Matoušek), Pírka, Bystřický (41.Luka), Cabejšek – Nesládek.

Přehled výsledků žákovských mužstev 7.4. – 8.4. 2012

Starší žáci A – U15: FK Junior Děčín - SK Kladno 1:1 (0:1). Gól: Krsek

Sestava: Švejda – Havelka, Špidra, Krsek, Hrtan (44. Sobota) – Sabo, Trejbal, Sirůček, Rajgl, Tyban (57. Koška) – Kroutil (65. Škvára)

Starší žáci B – U14: FK Junior Děčín - SK Kladno 1:5 (0:3). Góly: Procházka Š.4x, Ryšlink

Sestava: Pospíšil (45. Kleinmond) – Kala (64. Junek), Kafka, Procházka P., Fečkanin (45. Tirol) – Pospíšil (55. Jemelka), Kuchař (45. Kopecký), Ryšlink (55. Burian), Vachuda (64. Janoušek), Birnbaum – Procházka Š.

Mladší žáci A – U13: FK Junior Děčín - SK Kladno 7:22.  Góly:  Mráček 5x, Ondrášek 3x, Holub 3x, Kubů 2x, Hudousek 2x, Pihrt, Sekanina, Kott, Procházka, Kárník, Radošinský, Jansa.

Sestava A: Vokoun – Kopačinský, Abrham, Procházka, Kárník, Kubů, Sekanina, Ondrášek, Kalousek, Fleislebr

Sestava B: Řehák – Kott, Průcha, Hudousek, Pihrt, Radošinský, Mráček, Holub, Jansa, Chaloupecký.

Mladší žáci B – U12: FK Junior Děčín - SK Kladno 6:11. Góly Kladna:  Kotouček 4x, Šnobl 2x, Nováček, Oubrecht, Studenovský, Jůza, Moravčík.

Sestava A: Beneš J. – Hrbek, Linhart, Dlouhý, Jůza, Šnobl, Halasz, Moravčík, Dejčmar, Sekanina, Nováček, Dáňa, Fanta

Sestava B: Beneš A. – Povolný, Drozda, Pokorný, Jansa, Oubrecht, Roztočil, Hlaváček, Škrdlant, Studenovský, Kotouček, Dejčmar.