Oba celky v utkání představily nejčerstvější posily. Kladno zkoušelo Radu (Sparta B) a nesmírně šikovného útočníka Mergance (Náchod), Severočeši postavili obránce Vidličku (Zlín) se slovenským útočníkem Hesekem (Nitra).

Teplice – Kladno 1:0 (0:0)
V první půli měly navrch obrany nad útoky, tudíž se diváci vyložené šance nedočkali. Po obrátce Kladenští bohužel nenavázali na skvělou produktivitu z duelu s Mostem (4:0) a proto nakonec prohráli. První vyloženou šanci spálil už v úvodu druhé půle Brunclík, jenž postupoval sám na Slavíka, zvolil ale špatné, unáhlené řešení koncovky, když z 10 m pálil bodlem nad. V silném složení složení hrající Tepličtí za celé utkání snad jedinkrát zamířili mezi tři tyče, za skromný počinek ale byliv odměněni vskutku královsky.
V 57. minutě Kladenští v domnění, že míč opustil hrací plochu polevili v koncentraci a po centru ze strany si Štohanzl zpracoval míč na prsou a levačkou dal jediný gól zápasu, jenž jeho tým přiblížil semifinále turnaje. Mezi poslední čtyři se zřejmě nepodívá Kladno, poněvadž zazdilo další možnosti. Vzápětí unikl Cigánek, jenž na malém vápně našel Vršajeviče, který ve stoprocentní příležitosti pálil do Slavíka. Vrcholem byla 67. minuta. Po faulu Koukala na Mergance se k exekuci pokutového kopu postavil Cigánek, Slavík však jeho úmysl vystihl. V závěru utkání mělo Kladno místy silný tlak a v něm další šanci. Po centru Čápa skončil Holubův volej z 10 metrů mimo teplickou svatyni.
„Jsem samozřejmě zklamaný, i když jsme hráli dobrý fotbal. Dobře jsme kombinovali, ale nedokázali jsme se střelecky prosadit. Alespoň na remízu jsme dosáhnout měli,“ řekl trenér Kladna Jaroslav Šilhavý.