Vedoucí celek Doks si výhrou 5:0 pojistil vedení v soutěži, ale to nebylo to nejzajímavější, co se v sobotu dopoledne na jejich hřišti přihodilo. Rozhodčí Hlavnička z Kladna odpískal dvě penalty už do poločasu a obě proměnil proti brankáři Kopeckému zkušený Vincenc. Kopecký se pak po tvrdém střetu s protihráčem zranil a do druhé půle ho nahradil hráč z pole - Jakub Švarc, který až do dorostu chytával. Pustil ale špatný gól Stuchlému, navíc dostal žlutou kartu za protesty a po chvíli v jasné šanci fauloval dokeského útočníka zakončujícího do prázdné brány.

Hlavička ho ušetřil okamžitou červenou, ale žlutou mu dá musel a tak následovalo přece jen vyloučení.

Do brány tak musel další hráč z pole Michal Demeter. Ten pokus mladého Košky nezastavil a v závěru rozhodčí musel odpískat po dalším jasném faulu čtvrtý pokutový kop. Tam už se k exekuci vrátil Vincenc a nedal Demeterovi naději.

Oba trenéři Martin Škvára i Jiří Hubáček se shodli, že penalty byly.

Mnohem více k utkání čtěte v úterním Kladenském deníku, opět na třech sportovních stranách!