Hororová koncovka: tři góly a vyloučení

Hostouň - Fotbalisté Tišic přijeli v neděli do Hostouně s úmyslem získat bod, což se jim nakonec po závěrečné hororové desetiminutovce povedlo a dokonce byli vítězství blíže. Domácí potřebovali k uklidnění situace body tři, takže moc spokojeni nejsou.

24.5.2010 18

Sokol Hostouň - Sokol Jeneč 0:2 (0:2), I.B. tř., sk. B, 16.k. - 25. 4. 2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

Od začátku bylo jasné, že to bude boj domácí ofenzivy s obranným valem hostů, který pracoval na výbornou. Hostouňští po sérii rohových kopů, které k úspěchu nevedly, zakončili první půlhodinu sólovým únikem Slaniny, ovšem výborný brankář Karda ránu zlikvidoval.

A když se jeho protějšek Kukelka na hřišti nudil, šlo se do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas začal podobně jako první, nicméně hosté z Mělnicka několikrát zahrozili brejky. Jeden z nich se jim nakonec povedl a v 75. minutě šli Temiakem do vedení. Předtím se však mohli radovat domácí, neboť Kubát orazítkoval hlavou břevno.

Hostouň se po gólu vrhla do útoku a v 81. minutě byl v pokutovém území zkosen Motlík. Kubát poté z penalty jistě vyrovnal.

Jenže domácí se nepoučili a z dalšího brejku a v 86. je z dalšího brejku potrestal Prejzek. Hra gradovala. Po vzájemné potyčce a oplácení s Vlčkem byl vyloučen již žlutý borec Tišic Teniak a tým kouče Mužíka přesilovku využil. V 89. minutě rozehrál Jančár přímý kop a v pokutovém území orientoval střídající Bouška – 2:2.

„Byl to slušný zápas, který skončil asi zaslouženou remízou. Bohužel soupeř, proti soupeři, který postaví obrannou zeď, se těžko prosazujeme,“ konstatoval manažer Hostouně Miroslav Vlček.

Hostouň – Tišice 2:2 (0:0). Branky: 81. Kubát (pk), 90. Bouška – 75. Temiak, 86. Prejzek. Rozhodčí: Divílek. ČK: 87. Temiak (T).

Hostouň: Kukelka – jančátr, Brabec, Černý, Seidl (80. Eiselt) – Hlava (80. Žíla), Kubát, Motlík, Vlček – Teniak, Slanina (75. Bouška).

24.5.2010 VSTUP DO DISKUSE 18

Útočník Roman Bednář.

Lhota nemá dost. Přivedla i Romana Bednáře!

Nedělní nehoda ve Zvoleněvsi
9

Ve Zvoleněvsi havarovala řidička, její auto skončilo v poli

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Stochov - Zhruba dvě stě fanoušků opravdu tvrdé muziky si nenechalo ujít sobotní Vodárnafest. Na pódiu se vystřídaly harcorové a punkové kapely Satisfucktion, pořádající domácí E.O.S., dále Projekt Parabelum, Senzorshit, Meresiew, Emphatic a Stuck in Mind.

Den na rybářské baště v Unhošti se vydařil

Unhošť /FOTOGALERIE/ - Český rybářský svaz Unhošť uspořádal v sobotu od 14 do 24 hodin Den na rybářské baště. Příjemné setkání se konalo v areálu na sádkách v Unhošti nedaleko rybníka Bulhar.

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Gólman Slaného Michal Sedlák se nudil

Slaný - Fotbalisté Slaného po těsné porážce v úvodním utkání nového ročníku krajského přeboru v Horkách vstřelili první branku v sezoně v 5. minutě zápasu se Semicemi, kdy proměnil pokutový kop kapitán Galbavý. Jeho tým nakonec vyhrál lehce 4:0.