V prvním poločase hrál oboustranně výborný fotbal. Již v 1. minutě mohl po rohu skórovat Motlík, jenže jeho hlavičku kryl výborně Cígler. Po domácí převaze přišla 28. minuta, brankář Kukelka neudržel trestný kop, zranil se a hostující Umlauf skóroval pohodlně do prázdné klece.

Jelikož druhý brankář Hostouně Douša odjel na služební cestu, musel mezi tyče útočník Bouška. „Byla to nehorázná smůla, vždyť Kukelka odchytal posledních 24 zápasů v pohodě,“ kroutil hlavou manažer Hostouně Miroslav Vlček.

Domácí zažívali horké chvilky a ve 33. minutě hostující Hoffman spálil tutovku. Vysvobození přišlo ve 41. minutě, kdy skoro ze třiceti metrů napřáhl Motlík a po zemi prostřelil vše, co mu stálo v cestě. "Oba první góly byly vskutku výstavní," chválil Miroslav Vlček.

Ve druhém poločase úroveň zápasu poklesla a hosté se soustředili na udržení remízy. Vydrželo jim to jen do 65. minuty, kdy Jančár z TK vymetl pavučiny ze šibenice.

Domácí poté ovládli hru a v 74. minutě po zbytečné urážce asistenta sudího musel předčasně do sprch tuchoměřický Rovný. Hned za minutu Hostouň pojistila své vítězství, když po úniku a střele Eiselta dorazil snadno Slanina. „Po nepovedeném jaru jsme zčásti navázali na podzimní výkony,“ dodal Miroslav Vlček.

Hostouň – Tuchoměřice 3:1 (1:1). Branky: Motlík, Jančár, Slanina – 28. Umlauf. Rozhodčí: Rybka. ČK: 74. Rovný (T).