Hořovice – Velvary 4:3 (2:2)

Tam, kde si nabila ústa Dobrá, narazil také další favorit – Velvary. Ty opět trápí defenziva, za poslední dvě utkání dostaly 7 gólů! V Bzové sice vedly po hlavičce Maška, ale domácí sázející na dobrý pohyb a brejky dvěma góly do pauzy skóre otočili. Jehlička ještě před odchodem do kabin srovnal, ale také po obrátce Velvary pouze dotahovaly. Když Moravec srovnal v 73. minutě dorážkou na 3:3, zdálo se, že na bod dosáhnou, ale krásný TK Šmída je vrátil na zem. Navíc se nadávající Růžička (prý spoluhráči) nechal vyloučit. !Ale úplně své hráče kritizovat nechci. jen musíme zlepšit obranu, výkony pak půjdou opět nahoru," domnívá se kouč Slovanu Jiří Šarlinger. Nestranní pozorovatelé tvrdí, že zápas byl doslova nabitý jasnými šancemi. Domácí jim měli 12, hosté 10!!!

Branky: 24. Nesnídal, 32. Hlavsa, 59. Štěpnička, 78. Jar. Šmíd – 23. Mašek, 35. Jehlička, 72. Moravec. Rozhodčí: Macháček. ČK: 90. Růžička (V).

Tuchlovice – Hradištko 1:1 (0:0)
Souboj nespornou kvalitu a o šance na obou stranách nebyla nouze. Domácí jich měli dost už do půle, ale chybělo jim přesné zakončení. Hosté pálili lépe, jenže Pečonka vychytal Konečného i Štengla. V úvodu druhé části však nestačil na lob Tůmy – 0:1. Pak se ale dostali domácí do tlaku a po sérii šancí se z nemožného úhlu trefil přesně do šibenice Jalaghonia. Ten měl také největší šanci rozhodnout. Jeho slalom však skončil ranou do břevna.

Branky: 64. Jalaghonia – 52. Tůma. Rozhodčí: Mikeš.

Měchenice – Velká Dobrá 1:1 (1:0)
Zápas blbec sehráli fotbalisté na půdě týmu, který je jasně poslední. Doberští nehráli špatně jako před časem v Hořovicích, ale nedali nemožné! „Minimálně desetkrát jsme stáli sami před brankářem a dali jediný gól. To jsem ve fotbale nezažil,“ hrozil se kouč Čechie Petr Fíman. Jeho svěřenci prohrávali gólem ze závěru půle po standardce Seidla, čtvrt hodiny před koncem v drtivém tlaku alespoň srovnal Růžička.

Branky: 44. Trnka – 75. Růžička. Rozhodčí: Prislupský.

Nelahozeves – SK Slaný 5:0 (3:0)
„Mohli jsme vstřelit sedm gólů. Komu po takovém výsledku řeknu, že jsme předváděli hezké akce, vysměje se mi,“ mávl rukou po hektickém duelu kouč Slaného Rony Tauš. Jeho svěřenci měli skutečně dost možností, hlavně v úvodu obou poločasů, ale před brankářem Dynama uvadli všichni, Tauš pak napálil tyčku. Domácí byli v koncovce jiní frajeři. Už zkraje se poprvé trefil Šíma, po půl hodině po rohu zvýšil hlavou Pekárek a poté si vynutil na Čablíkovi penaltu a z ní postižený dal na 3:0. Po obrátce Nelahozeves hlavně bránila svůj náskok a v závěru ho Klempt se Šímou ještě zvýšili.

Branky: Pekárek 2, Šíma 2, Klempt. Rozhodčí: Jeník.

Hvozdnice – SK Lhota 0:0
Byl to zvláštní duel. Hlavně od 57. minuty, kdy byl tvrdě atakován brankář Lhoty Šimek, neudržel nervy na uzdě a hodil po útočníkovi merunu. Byl vyloučen a mezi tyče musel obránce Jan Havelka. Zkušený jedenačtyřicetiletý plejer měl hodně práce, ale třikrát svoje mužstvo po ranách zblízka podržel a vychytal cenný bod.

Rozhodčí: Železný. ČK: 57. Šimek (L).