III. třída A: Slavoj jako legendární Jánošík

Kladensko - Stochovští zakončili podzim těsnou výhrou ve Lhotě. Do vedení je v první půli poslal Pliml, potom ale Hampl překopl z penalty branku a několikrát ztroskotal na gólmanovi Burle. Domácí rozhodně nehráli druhé housle, prosadili se však až když ´čahoun´ Pliml hlavou zvýšil na 0:2.

17.11.2008 17

Ilustrační fotoFoto:

Dva body na lídra ztrácí Dobrá. Ta vzadu jistěná asistentem trenéra Střihavkou a ve středu pole dirigovaná J. Stolárem, nedala v souboji rezerv šanci Žehrovicím. Jejich osud se začal naplňovat už ve 2., kdy se prosadil F. Stolár. Že na hřišti se nemusí vynikat, nýbrž být ve správnou chvíli na správném místě, potvrdil mladý střelec F. Libecajt, jenž se posléze blýskl hattrickem. Hosté snižovali na 3:1.

Ke třem bodům se protrápil Družec, jemuž dobře vzdoroval Švermov, který dokázal dvakrát vyrovnat. Na Plecitého gól odpověděl Janda, na trefu z Kořínka z konce první půle zareagoval z kraje druhé Nedvěd. Rozuzlení přišlo v 78. kdy se z TK trefil Pergl. Zvýraznit družeckou výhru mohl Tuček. Zvláštní penaltu, při níž nikdo nepadl ani nevykřikl sice proměnil, nedočkavý Plecitý však porušil pravidlo a při opakované už Tuček selhal.

Jako legendární Jánošík se chová Slavoj, jenž bohatým bere, aby mohl chudým dávat. Po Dobré a Stochovu obral o body i Stehelčeves, která se nedokázala vypořádat s tvrdostí škvárového hřiště. Domácí vedli od 42., hosté však v závěru půle vyrovnali z TK Poláčkem. Rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy Slavoj po zásluze vstřelil vítěznou branku.

Dvě béčka se střetla i na Doksech, kde také byli úspěšnější domácí borci, kteří síť Slovanu rozvlnili dvakrát. Autory branek byli Kostka a R. Zlata.

Překvapivý výsledek se zrodil v Unhošti odkud si tři body zaslouženě odvezla v posledních době trápící se Běleč. Po bezbrankové první půli poslal hosty do vedení po rohu F. Trousil. Domácí pak prováhali jedinou šanci na vyrovnání, když trefili na brankové čáře stojícího obránce hostů – tvrdí však, že míč zastavil rukou. To jim sebralo vítr z plachet stejně jako jedna červená. Dobře hrající hosté ještě v závěru utkání přidali dvě branky (F. Trousil a Hykl) a ukončili pětizápasové čekání na výhru.

Dřetovice to měly dobře rozehrané s Vinařicemi, na druhou výhru v sezoně však nedosáhly. První půli vyhrály góly Haugeho a Kopty z desítky 2:0, ve druhé jim tradičně odešla fyzička a hosté toho využili alespoň k vyrovnání.

Výsledky: Družec-Švermov 3:2, Doksy B-Slovan Kladno B 2:0, V. Dobrá B-K. Žehrovice B 4:1, Lhota B-Stochov 1:2, Slavoj Kladno-Stehelčeves 2:1, Dřetovice-Vinařice 2:2, Unhošť-Běleč 0:3.

Útočník Roman Bednář.

Lhota nemá dost. Přivedla i Romana Bednáře!

Ve Zvoleněvsi havarovala řidička, její auto skončilo v poli

Zvoleněves - /FOTOGALERIE/ Při projíždění obce Zvoleněves nezvládla v neděli v podvečer mladá šoférka řízení a se svou červenou Škodou Felicií vjela do příkopu, kde se auto převrátilo přes střechu a skončilo na kolech v bramborovém poli. Informaci o nehodě potvrdil Kladenskému deníku policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Stochov - Zhruba dvě stě fanoušků opravdu tvrdé muziky si nenechalo ujít sobotní Vodárnafest. Na pódiu se vystřídaly harcorové a punkové kapely Satisfucktion, pořádající domácí E.O.S., dále Projekt Parabelum, Senzorshit, Meresiew, Emphatic a Stuck in Mind.