VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý ligový, divizní a krajský fotbal, víkend 18. a 19. říjen

Střední Čechy/ Dalším kolem pokračovaly i mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích i krajských soutěžích. Vedoucí družstva si drží své pozice, přesto se u některých náskok snížil. Příkladem je starší dorost SK Slaný, který v Dobříši musel spokojit jen s bezbrankovou remízou.

21.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
11. kolo: Meteor Praha – Slavia Praha B 2:3, 1:2, Kladno – Teplice B 4:1, 1:1, Most B – Pardubice 3:1, 2:4, Č. Budějovice B – Plzeň B 2:2, 2:1, Liberec – Motorlet 2:1, 4:0, Hr. Králové B – Bohemians 1905 B 1:1, 4:2, Jablonec – Sparta Praha B 1:0, 0:0, Ml. Boleslav – N. Bydžov 7:0, 2:0.
Starší
1. Ml. Boleslav 11 9 0 2 40:11 27
2. Liberec 11 8 1 2 29:16 25
3. Meteor Praha 11 6 2 3 16:14 20
4. Slavia Praha B 11 6 1 4 22:17 19
5. Most B 11 4 6 1 16:14 18
6. Motorlet 11 5 2 4 18:16 17
7. Č. Budějovice B 11 4 3 4 21:24 15
8. Sparta Praha B 11 4 2 5 21:15 14
9. Pardubice 11 4 1 6 17:20 13
10. Kladno 11 3 4 4 15:18 13
11. Teplice B 11 4 1 6 12:19 13
12. Hr. Králové B 11 3 4 4 14:24 13
13. Plzeň B 11 3 2 6 16:18 11
14. Jablonec 11 3 2 6 13:17 11
15. Nový Bydžov 11 3 2 6 15:28 11
16. Bohemians 05 B 11 2 1 8 12:26 7
Mladší
1. Liberec 11 7 3 1 29:14 24
2. Kladno 11 7 2 2 28:15 23
3. Slavia Praha B 11 7 2 2 21:10 23
4. Jablonec 11 6 4 1 19:10 22
5. Sparta Praha B 11 5 3 3 24:16 18
6. Teplice B 11 5 2 4 21:18 17
7. Pardubice 11 5 1 5 21:19 16
8. N. Bydžov 11 4 2 5 15:20 14
9. Č. Budějovice B 11 4 2 5 15:24 14
10. Hr. Králové B 11 3 4 4 15:18 13
11. Ml. Boleslav 11 3 3 5 19:19 12
12. Plzeň B 11 3 3 5 15:20 12
13. Meteor Praha 11 2 4 5 12:17 10
14. Motorlet 11 2 3 6 13:22 9
15. Bohemians 05 B 11 2 3 6 12:22 9
16. Most B 11 2 1 8 12:27 7
Česká divize dorostu
Skupina A
11. kolo: Prachatice – Vikt. Žižkov 1:3, 0:2, Domažlice – Klatovy 2:0, 5:2, ZČE Plzeň – Benešov 1:0, 1:3, Písek – Motorlet B 1:2, 0:2, Sp. Příbram – Sez. Ústí 1:2, 1:2, 1. FK Příbram B – Strakonice 0:1, 2:0, Vlašim – Rokycany 3:0, 0:3.
Starší
1. Sez. Ústí 10 9 0 1 30:13 27
2. Motorlet B 10 6 2 2 21:10 20
3. Vikt. Žižkov 10 5 1 4 22:11 16
4. Benešov 10 5 1 4 19:19 16
5. Písek 10 5 1 4 15:16 16
6. Klatovy 10 4 3 3 17:13 15
7. Domažlice 10 4 3 3 16:18 15
8. Prachatice 10 4 1 5 13:16 13
9. Rokycany 10 4 0 6 19:27 12
10. Strakonice 10 3 2 5 6:13 11
11. Sp. Příbram 10 3 1 6 18:24 10
12. ZČE Plzeň 10 2 3 5 12:16 9
13. Vlašim 10 2 3 5 11:16 9
14. 1. FK Příbram B 10 2 3 5 15:22 9
Mladší
1. Vikt. Žižkov 10 9 1 0 36:4 28
2. 1. FK Příbram B 10 8 1 1 27:7 25
3. Motorlet B 10 8 0 2 35:15 24
4. ZČE Plzeň 10 4 4 2 23:16 16
5. Sez. Ústí 10 5 1 4 21:19 16
6. Benešov 10 5 1 4 21:24 16
7. Písek 10 4 2 4 16:14 14
8. Klatovy 10 4 1 5 11:17 13
9. Sp. Příbram 10 4 0 6 15:18 12
10. Rokycany 10 3 2 5 13:21 11
11. Prachatice 10 3 1 6 11:21 10
12. Domažlice 10 3 0 7 14:30 9
13. Strakonice 10 1 3 6 6:18 6
14. Vlašim 10 0 1 9 2:27 1
Skupina B
11. kolo: Kladno B – Č Lípa 1:1, 1:2, Libuš – Roudnice 3:3, 0:1, Děčín – Dukla Praha 0:3, 3:3, Podolí – Blšany 2:1, 5:1, Varnsdorf – Junior Praha 5:1, 3:4, K. Vary – Ústí n. L. 5:0, 0:6, Sokolov – Meteor Praha B 1:0, 1:1.
Starší
1. Sokolov 10 9 0 1 33:6 27
2. Dukla Praha 10 8 0 2 36:10 24
3. Ústí n. L. 10 7 1 2 34:18 22
4. Varnsdorf 10 6 1 3 21:11 19
5. Kladno 10 5 2 3 16:17 17
6. K. Vary 10 5 1 4 24:22 16
7. Meteor Praha B 10 4 2 4 14:11 14
8. Libuš 10 3 3 4 22:31 12
9. Roudnice 10 3 2 5 18:18 11
10. Junior Praha 10 3 2 5 15:27 11
11. Česká Lípa 10 3 1 6 17:32 10
12. Blšany 10 3 0 7 14:29 9
13. Podolí 10 2 0 8 12:32 6
14. Děčín 10 1 1 8 7:19 4
Mladší
1. Dukla Praha 10 8 2 0 45:16 26
2. Sokolov 10 8 2 0 27:7 26
3. Libuš 10 7 0 3 30:13 21
4. Roudnice 10 7 0 3 22:10 21
5. Podolí 10 6 2 2 26:15 20
6. Meteor Praha B 10 5 3 2 24:13 18
7. Česká Lípa 10 5 1 4 28:22 16
8. Ústí n. L. 10 4 3 3 27:12 15
9. Blšany 10 3 1 6 20:34 10
10. Junior Praha 10 3 1 6 17:37 10
11. Varnsdorf 10 2 0 8 16:30 6
12. Kladno 10 1 1 8 11:30 4
13. K. Vary 10 1 1 8 12:38 4
14. Děčín 10 1 1 8 5:33 4
Skupina C
11. kolo: Turnov – Chrudim 1:3, 2:1, Čáslav – R. Liberec 1:2, 4:1, Ml. Boleslav B – Jablonec B 2:3, 2:1, Nymburk – Dvůr Král. 3:1, 1:2, Liberec B – Ol. Hradec 1:2, 2:1, Pardubice – Choceň 3:0, 9:2, Kolín – Náchod 4:2, 4:1.
Starší
1. Ml. Boleslav B 10 7 2 1 30:9 23
2. AFK Chrudim 10 7 1 2 29:15 22
3. Pardubice B 10 5 3 2 20:9 18
4. Jablonec B 10 5 2 3 20:18 17
5. Pěnčín/Turnov 10 4 2 4 19:20 14
6. Rapid Liberec 10 4 2 4 13:15 14
7. Liberec B 10 3 4 3 21:16 13
8. Čáslav 10 4 1 5 22:23 13
9. Dvůr Králové 10 4 1 5 12:14 13
10. FK Kolín 10 4 1 5 16:24 13
11. Nymburk 10 3 3 4 13:19 12
12. Ol. Hr. Králové 10 3 2 5 16:22 11
13. Choceň 10 3 1 6 11:21 10
14. Náchod/Deštné 10 0 3 7 10:27 3
Mladší
1. FK Kolín 10 9 1 0 24:9 28
2. Ol. Hr. Králové 10 8 0 2 31:7 24
3. AFK Chrudim 10 7 0 3 22:9 21
4. Ml. Boleslav B 10 6 2 2 36:9 20
5. Pardubice B 10 6 1 3 22:11 19
6. Jablonec B 10 6 0 4 27:16 18
7. Liberec B 10 6 0 4 27:17 18
8. Čáslav 10 5 1 4 22:14 16
9. Pěnčín/Turnov 10 4 1 5 20:32 13
10. Dvůr Králové 10 4 0 6 18:28 12
11. Náchod/Deštné 10 3 1 6 21:34 10
12. Rapid Liberec 10 2 0 8 19:29 6
13. Choceň 10 0 1 9 6:45 1
14. Nymburk 10 0 0 10 10:45 0
Česká liga žáků
11. kolo: Sparta Praha – Slavie Praha 2:2, 4:0, Ml. Boleslav – Liberec 0:3, 1:2, Hořovicko – Most 0:6, 1:3, Č. Budějovice – Kladno 6:0, 2:2, Teplice – Vejprnice 4:1, 14:0, Plzeň – Jablonec 3:1, 0:3, Pardubice – Příbram 1:1, 1:7, Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:0, 0:2.
Starší
1. Slavie Praha 11 9 1 1 52:11 28
2. Bohemians 05 11 8 2 1 34:6 26
3. Sparta Praha 11 7 2 2 25:14 23
4. 1. FK Příbram 11 7 1 3 29:12 22
5. Teplice 11 7 1 3 32:16 22
6. Most 11 6 2 3 23:13 20
7. Hr. Králové 11 5 4 2 38:12 19
8. Plzeň 11 6 1 4 27:14 19
9. Č. Budějovice 11 4 2 5 34:19 14
10. Liberec 11 4 1 6 23:19 13
11. Kladno 11 3 3 5 17:26 12
12. Pardubice 11 2 4 5 32:20 10
13. Ml. Boleslav 11 2 3 6 25:27 9
14. Vejprnice 11 2 1 8 6:23 7
15. Jablonec 11 1 2 8 8:27 5
16. Hořovicko 11 0 0 11 1:147 0
Mladší
1. Sparta Praha 11 10 1 0 32:2 31
2. 1. FK Příbram 11 10 0 1 55:6 30
3. Teplice 11 8 1 2 44:17 25
4. Hr. Králové 11 7 4 0 30:6 25
5. Slavia Praha 11 7 2 2 33:11 23
6. Plzeň 11 7 0 4 27:15 21
7. Č. Budějovice 11 6 2 3 25:22 20
8. Jablonec 11 6 1 4 27:11 19
9. Kladno 11 4 1 6 23:29 13
10. Most 11 4 0 7 11:23 12
11. Liberec 11 3 1 7 19:28 10
12. Bohemians 05 11 2 2 7 10:26 8
13. Pardubice 11 2 1 8 10:21 7
14. Hořovicko 11 2 0 9 11:37 6
15. Ml. Boleslav 11 1 2 8 7:24 5
16. Vejprnice 11 0 0 11 6:92 0
Česká divize žáků
Skupina A
11. kolo: Tábor – Č. Budějovice B 1:0, 2:0, Plzeň B – Příbram B 4:2, 3:0, Tachov – Podolí 2:0, 1:3, Písek – Doubravka 1:0, 6:0, Klatovy – J. Hradec 3:1, 6:0, Slavie B – Strakonice 4:2, 0:0, Motorlet – Bohemians B 3:1, 5:1.
Starší
1. Slavia Praha B 10 9 0 1 39:5 27
2. Motorlet 10 9 0 1 35:4 27
3. Tábor 10 7 1 2 17:16 22
4. Podolí 10 5 0 5 22:16 15
5. Doubravka 10 5 0 5 15:17 15
6. Tachov 10 5 0 5 12:25 15
7. Písek 10 4 2 4 12:18 14
8. J. Hradec 10 4 1 5 18:15 13
9. 1. FK Příbram B 10 4 1 5 17:24 13
10. Bohemians 05 B 10 4 0 6 19:20 12
11. Č. Budějovice B 10 3 2 5 11:13 11
12. Plzeň B 10 3 2 5 15:21 11
13. Klatovy 10 1 2 7 10:30 5
14. Strakonice 10 1 1 8 15:33 4
Mladší
1. Motorlet 10 10 0 0 53:3 30
2. Strakonice 10 6 3 1 25:8 21
3. Podolí 10 6 2 2 34:8 20
4. Slavia Praha B 10 6 2 2 28:13 20
5. Písek 10 5 1 4 19:16 16
6. Klatovy 10 5 0 5 24:22 15
7. Bohemians 05 B 10 4 2 4 23:19 14
8. Tachov 10 4 2 4 29:28 14
9. Tábor 10 3 4 3 22:20 13
10. Č. Budějovice B 10 4 1 5 9:23 13
11. 1. FK Příbram B 10 3 2 5 15:27 11
12. Doubravka 10 1 3 6 9:31 6
13. Plzeň B 10 1 0 9 7:43 3
14. J. Hradec 10 1 0 9 4:40 3
Skupina B
11. kolo: Sparta B – K. Vary 4:0, 3:1, Junior – Ostrov 8:0, 8:1, Bílina – Most B 0:4, 1:1, Dukla – Neratovice 1:0, 3:3, Teplice B – Žižkov 1:2, 4:1, St. Boleslav – Sokolov 0:6, 0:3, Ústí n. L. – Meteor Praha 3:1, 5:0 .
Starší
1. Sokolov 10 8 1 1 35:9 25
2. Teplice B 10 8 0 2 30:9 24
3. Dukla Praha 10 7 1 2 36:7 22
4. Sparta Praha B 10 7 0 3 33:10 21
5. Meteor Praha 10 6 2 2 14:7 20
6. Ústí n. L. 10 6 1 3 23:13 19
7. Žižkov 10 5 2 3 30:6 17
8. Most B 10 4 1 5 25:19 13
9. Junior Praha 10 4 0 6 17:11 12
10. Neratovice 10 3 3 4 12:16 12
11. St. Boleslav 10 2 1 7 14:33 7
12. Bílina 10 2 0 8 11:42 6
13. K. Vary 10 2 0 8 4:43 6
14. Ostrov 10 0 0 10 3:62 0
Mladší
1. Sparta Praha B 10 9 1 0 52:7 28
2. Ústí n. L. 10 7 1 2 30:8 22
3. K. Vary 10 6 3 1 30:14 21
4. Meteor Praha 10 6 2 2 33:16 20
5. Sokolov 10 5 4 1 32:15 19
6. Neratovice 10 4 2 4 30:23 14
7. Dukla Praha 10 4 2 4 23:21 14
8. Most B 10 4 2 4 11:22 14
9. Junior Praha 10 4 1 5 26:36 13
10. Žižkov 10 3 1 6 12:17 10
11. Teplice B 10 2 3 5 21:21 9
12. St. Boleslav 10 2 0 8 10:31 6
13. Bílina 10 0 4 6 6:35 4
14. Ostrov 10 0 2 8 5:55 2
Skupina C
11. kolo: N. Bydžov – Pardubice B 1:0, 3:0, Ol. Hr. Králové – Liberec B 5:0, 2:1, Hr. Králové B – Nymburk 4:0, 16:1, Rychnov n. K. – Svitavy 1:3, 0:7, AFK Chrudim – Čáslav 1:0, 0:0, Ml. Boleslav B – V. Mýto 1:0, 1:1, FK Kolín – Náchod 4:2, 1:5.
Starší
1. Nový Bydžov 10 9 1 0 25:6 28
2. AFK Chrudim 10 7 1 2 34:12 22
3. Hr. Králové B 10 7 1 2 20:6 22
4. Ml. Boleslav B 10 6 2 2 23:9 20
5. Nymburk 10 5 1 4 15:20 16
6. Náchod/Deštné 10 5 0 5 12:19 15
7. Pardubice B 10 4 2 4 19:12 14
8. V. Mýto 10 3 5 2 7:5 14
9. Svitavy 10 3 2 5 14:17 11
10. Čáslav 10 3 2 5 11:14 11
11. FK Kolín 10 3 1 6 16:20 10
12. Liberec B 10 2 1 7 10:36 7
13. Ol. Hr. Králové 10 2 0 8 10:23 6
14. Rychnov n. K. 10 1 1 8 10:27 4
Mladší
1. Náchod/Deštné 10 9 1 0 32:5 28
2. Nová Bydžov 10 8 1 1 43:5 25
3. AFK Chrudim 10 7 1 2 33:13 22
4. Ol. Hr. Králové 10 7 0 3 22:10 21
5. FK Kolín 10 6 0 4 20:19 18
6. V. Mýto 10 5 2 3 19:14 17
7. Čáslav 10 3 5 2 20:10 14
8. Ml. Boleslav B 10 4 2 4 21:12 14
9. Svitavy 10 4 1 5 30:12 13
10. Hr. Králové B 10 4 0 6 28:22 12
11. Pardubice B 10 3 1 6 20:23 10
12. Liberec B 10 1 1 8 14:30 4
13. Rychnov n. K. 10 1 1 8 17:37 4
14. Nymburk 10 0 0 10 2:109 0
Dorost – Krajský přebor
11. kolo: Čelákovice – Rakovník 3:2, 2:3, Neratovice – Kralupy 1:1, 6:0, Hořovicko – Brandýs 4:1, 2:1, Dobříš – Slaný 0:0, 0:0, AFK Kolín – Velim 3:1, 0:5, Novo Kladno – FK Kolín B 0:0, 1:1, Kosmonosy – St. Boleslav 4:1, 0:5, K. Hora – Beroun 8:1, 5:1.
Starší
1. Slaný 11 9 1 1 33:16 28
2. Kosmonosy 11 8 0 3 29:15 24
3. Hořovicko 11 7 2 2 27:12 23
4. St. Boleslav 11 7 0 4 32:34 21
5. Neratovice 11 6 2 3 23:18 20
6. Čelákovice 11 6 1 4 25:23 19
7. Kutná Hora 11 6 0 5 33:17 18
8. AFK Kolín 11 6 0 5 26:28 18
9. FK Kolín B 11 4 2 5 19:22 14
10. Dobříš 11 4 1 6 17:22 13
11. Velim 11 4 0 7 23:19 12
12. Kralupy 11 3 3 5 24:22 12
13. SK Rakovník 11 3 2 6 17:24 11
14. Novo Kladno 11 3 2 6 14:28 11
15. Beroun 11 3 0 8 11:34 9
16. Brandýs n. L. 11 1 0 10 10:29 3
Mladší
1. SK Rakovník 11 10 1 0 25:9 31
2. Kutná Hora 11 10 0 1 30:6 30
3. Neratovice 11 8 2 1 38:9 26
4. Brandýs n. L. 11 6 3 2 28:15 21
5. Hořovicko 11 6 2 3 43:21 20
6. St. Boleslav 11 6 0 5 34:26 18
7. Beroun 11 5 2 4 21:32 17
8. Dobříš 11 5 1 5 25:25 16
9. Slaný 11 4 2 5 27:20 14
10. Velim 11 4 2 5 29:23 14
11. Čelákovice 11 3 3 5 14:17 12
12. Novo Kladno 11 3 3 5 21:26 12
13. Kralupy 11 2 3 6 10:32 9
14. FK Kolín B 11 1 1 9 14:32 4
15. Kosmonosy 11 0 3 8 7:26 3
16. AFK Kolín 11 0 2 9 5:52 2
Dorost – I. A třída
Skupina A
9. kolo: Velvary – Kralupy B 2:0, Loděnice – Kročehlavy 2:4, Brandýsek – Kr. Dvůr 3:3, Tn. Rakovník – Zdice 4:0, Sp. Kladno – Komárov 2:4, Mělník – N. Strašecí 1:1, Libiš – Obříství 2:1.
1. Kročehlavy 9 8 0 1 50:11 24
2. Komárov 9 7 0 2 29:25 21
3. Loděnice 9 6 2 1 26:13 20
4. Pš. Mělník 9 6 1 2 32:8 19
5. Králův Dvůr 9 5 2 2 32:24 17
6. Zdice 9 5 0 4 25:14 15
7. Velvary 9 5 0 4 15:18 15
8. Tn. Rakovník 9 4 1 4 23:15 13
9. Brandýsek 9 3 2 4 16:31 11
10. N. Strašecí 9 3 1 5 18:26 10
11. Libiš 9 2 0 7 8:22 6
12. Sp. Kladno 9 1 2 6 8:38 5
13. Obříství 9 1 1 7 7:23 4
14. Jun. Kralupy 9 1 0 8 11:32 3
Skupina B
9. kolo: Zeleneč – Jirny 2:2, Luštěnice – Všechlapy 3:0, Krnsko – V. Borek 2:0, Semice – Čejetice 0:4, Mn. Hradiště – D. Bousov 3:0, Byšice – Pěčice 1:2, K. Hlavno – Akuma Ml. Boleslav 2:0.
1. Čejetice 9 7 1 1 25:11 22
2. Luštěnice 9 7 0 2 29:8 21
3. Jirny 9 6 1 2 22:11 19
4. Pěčice 9 5 2 2 17:8 17
5. Mn. Hradiště 9 4 3 2 26:10 15
6. Semice 9 4 2 3 15:17 14
7. Všechlapy 9 3 3 3 23:22 12
8. Krnsko 9 4 0 5 18:21 12
9. Dol. Bousov 9 3 2 4 15:20 11
10. Zeleneč 9 2 4 3 18:16 10
11. Velký Borek 9 3 1 5 10:18 10
12. Byšice 9 1 2 6 7:21 5
13. Akuma MB 9 1 2 6 9:31 5
14. Kost. Hlavno 9 1 1 7 8:28 4
Skupina C
9. kolo: Kouřim – Mirošovice 3:3, Paběnice – B. Poděbrady 2:4, Kluky – Ovčáry 4:1, D. Kralovice – Sn. Poděbrady 5:1, Kunice – Veltruby 7:1, Libodřice – Říčany 5:2, Č. Brod – Pečky 3:2.
1. B. Poděbrady 9 8 0 1 42:12 24
2. Kluky 9 7 1 1 28:9 22
3. Český Brod 9 6 0 3 43:17 18
4. D. Kralovice 9 5 1 3 29:21 16
5. Kunice 9 5 0 4 23:23 15
6. Sn. Poděbrady 9 4 1 4 18:20 13
7. Kouřim 9 4 1 4 23:28 13
8. AFK Pečky 9 4 0 5 33:21 12
9. Ovčáry 9 4 0 5 30:26 12
10. Říčany 9 3 1 5 21:28 10
11. Mirošovice 9 2 4 3 15:23 10
12. Libodřice 9 2 3 4 18:27 9
13. Paběnice 9 2 1 6 17:35 7
14. Veltruby 9 0 1 8 7:57 1
Skupina D
9. kolo: Benešov – Milín 3:1, Průhonice – Teplýšovice 4:5, Petrovice – Týnec n. S. 0:1, Votice – Všeradice 3:2, Sedlčany – Všenory 4:1, Sedlec /Prčice – Nový Knín 2:4, Lety – Jílové 4:5.
1. Jílové 9 7 1 1 33:15 22
2. Votice 9 6 2 1 32:11 20
3. Sedlčany 8 5 2 1 23:10 17
4. Lety 9 5 2 2 27:18 17
5. Nový Knín 9 5 0 4 28:17 15
6. Všenory 9 4 2 3 14:16 14
7. Týnec n. S 8 4 1 3 16:15 13
8. Benešov 9 4 1 4 21:23 13
9. Všeradice 9 3 3 3 21:23 12
10. Sedlec/Prčice 9 3 1 5 13:18 10
11. Teplýšovice 9 3 1 5 14:24 10
12. Petrovice 9 3 0 6 14:21 9
13. Milín 9 2 0 7 15:19 6
14. Průhonice 9 0 0 9 5:46 0
Žáci – Krajský přebor
11. kolo: Jílové – Sedlčany 5:0, 1:3, Lysá n. L. – Sp. Příbram 4:0, 4:3, Benešov – Vlašim 0:1, 2:0, Dobříš – Tn. Rakovník 2:6, 0:0, SK Rakovník – Pš. Mělník 6:2, 0:1, Beroun – Kutná Hora 4:1, 11:0, Kosmonosy – Mn. Hradiště 0:1, 1:2, Čelákovice – SK Kladno B 2:0, 1:1.
Starší
1. SK Rakovník 11 9 2 0 45:5 29
2. Beroun 11 9 2 0 37:8 29
3. Sedlčany 11 9 1 1 54:13 28
4. Jílové 11 7 3 1 34:8 24
5. SK Kladno 11 7 1 3 38:15 22
6. Mn. Hradiště 11 7 1 3 24:11 22
7. Vlašim 11 5 5 1 27:10 20
8. Čelákovice 11 4 4 3 22:18 16
9. Sp. Příbram 11 3 3 5 10:25 12
10. Tn. Rakovník 11 3 0 8 15:32 9
11. Pš. Mělník 11 2 3 6 9:28 9
12. Lysá n. L. 11 3 0 8 18:42 9
13. Benešov 11 2 2 7 16:27 8
14. Kutná Hora 11 1 3 7 7:24 6
15. Kosmonosy 11 2 0 9 5:31 6
16. Dobříš 11 0 0 11 9:73 0
Mladší
1. SK Kladno 11 9 2 0 42:5 29
2. Benešov 11 9 0 2 46:8 27
3. Čelákovice 11 8 2 1 49:9 26
4. Vlašim 11 8 2 1 38:4 26
5. Pš. Mělník 11 8 1 2 30:12 25
6. Beroun 11 6 1 4 39:22 19
7. SK Rakovník 11 6 1 4 25:9 19
8. Dobříš 11 5 1 5 20:37 16
9. Lysá n. L. 11 4 0 7 33:34 12
10. Mn. Hradiště 11 4 0 7 17:34 12
11. Kutná Hora 11 4 0 7 12:54 12
12. Jílové 11 3 2 6 17:40 11
13. Sedlčany 11 2 1 8 15:37 7
14. Tn. Rakovník 11 1 3 7 4:20 6
15. Sp. Příbram 11 1 1 9 9:30 4
16. Kosmonosy 11 1 1 9 10:51 4
Žáci – I. A třída
Skupina A
9. kolo: Rožmitál – SK Rakovník B 2:7, 5:1, Kr. Dvůr – Kročehlavy 6:0, 2:0, Hořovicko B – Mníšek p. B. 3:4, 1:2, Kralupy – Brandýsek 1:3, 4:0, Sp. Kladno – Beroun B 4:0, 11:1, Slaný – N. Strašecí 1:4, 3:0.
Starší
1. N. Strašecí 9 7 2 0 27:9 23
2. Brandýsek 9 6 1 2 34:14 19
3. Kročehlavy 9 5 2 2 25:12 17
4. Králův Dvůr 8 5 1 2 20:8 16
5. Slaný 8 5 1 2 26:18 16
6. Sp. Kladno 8 4 2 2 26:9 14
7. Velvary 8 4 0 4 29:35 12
8. SK Rakovník 8 4 0 4 17:24 12
9. Kralupy 8 3 1 4 27:17 10
10. Mníšek p. B. 9 3 0 6 16:27 9
11. Beroun B 8 3 0 5 12:27 9
12. Hořovicko 8 0 0 8 12:37 0
13. Rožmitál 8 0 0 8 12:46 0
Mladší
1. N. Strašecí 9 7 1 1 48:8 22
2. Slaný 8 7 0 1 35:5 21
3. Kročehlavy 9 5 3 1 41:14 18
4. Sp. Kladno 8 5 2 1 41:14 17
5. Králův Dvůr 8 5 1 2 25:13 16
6. Rožmitál 8 4 1 3 31:24 13
7. Mníšek p. B. 9 4 0 5 15:37 12
8. Hořovicko 8 3 0 5 28:27 9
9. SK Rakovník 8 3 0 5 22:31 9
10. Kralupy 8 2 1 5 10:15 7
11. Brandýsek 9 2 1 6 12:30 7
12. Velvary 8 1 2 5 13:52 5
13. Beroun B 8 0 0 8 7:58 0
Skupina B
9. kolo: AFK Pečky – Odolena Voda 1:2, 2:1, Tuchoraz – Nymburk B 1:2, 2:2, Boh. Poděbrady – Brandýs n. L. 0:10, 1:2, Semice – V. Borek 1:2, 2:5, Sadská – Libiš 5:2, 0:2, Velim – Pěčice 1:4, 0:7, FC Mělník – Benátky n. J. 5:4, 1:3.
Starší
1. Brandýs n. L. 9 9 0 0 49:1 27
2. Pěčice 9 8 0 1 36:5 24
3. Velký Borek 9 7 0 2 28:8 21
4. FC Mělník 9 5 3 1 18:11 18
5. Nymburk B 9 5 0 4 25:21 15
6. Benátky n. L. 9 5 0 4 21:26 15
7. Odolena Voda 9 4 1 4 12:26 13
8. AFK Pečky 9 3 2 4 20:20 11
9. Sadská 9 3 2 4 18:25 11
10. Boh. Poděbrady 9 3 0 6 10:26 9
11. Velim 9 2 1 6 11:20 7
12. Tuchoraz 9 2 0 7 4:26 6
13. Semice 9 1 0 8 13:24 3
14. Libiš 9 0 3 6 5:31 3
Mladší
1. Pěčice 9 9 0 0 57:6 27
2. Velim 9 8 0 1 33:16 24
3. Brandýs n. L. 9 7 1 1 19:9 22
4. Velký Borek 9 5 1 3 46:15 16
5. AFK Pečky 9 5 0 4 20:22 15
6. Libiš 9 4 2 3 18:13 14
7. Semice 9 3 1 5 31:27 10
8. Nymburk B 9 3 1 5 25:32 10
9. Tuchoraz 9 2 4 3 17:30 10
10. Odolena Voda 9 2 2 5 12:23 8
11. Benátky n. J. 9 2 1 6 10:43 7
12. FC Mělník 9 1 3 5 9:17 6
13. Sadská 9 2 0 7 17:41 6
14. Boh. Poděbrady 9 1 2 6 15:35 5
Skupina C
9. kolo: FK Kolín B – Votice 7:0, 1:1, Čerčany – Benešov B 1:4, 2:6, Sázava – Týnec n. S. 3:5, 5:1, Uhl. Janovice – Čáslav B 0:1, 0:3, AFK Kolín – Malešov 4:0, 10:1, Sedlec/Prčice – Říčany 2:2, 1:4.
Starší
1. Týnec n. S 8 8 0 0 51:8 24
2. Benešov B 9 7 1 1 36:10 22
3. AFK Kolín 9 6 0 3 25:11 18
4. Čáslav B 8 5 1 2 15:10 16
5. Říčany 9 4 1 4 16:15 13
6. Sázava 9 4 1 4 25:25 13
7. Dobřejovice 8 3 2 3 27:24 11
8. Čerčany 9 3 2 4 25:30 11
9. FK Kolín B 9 3 1 5 19:28 10
10. Votice 9 3 0 6 11:30 9
11. Sedlec/Prčice 8 2 2 4 26:23 8
12. Kouřim 7 1 4 2 16:18 7
13. Uhl. Janovice 9 2 1 6 14:46 7
14. Malešov 9 0 2 7 7:35 2
Mladší
1. Benešov B 9 7 1 1 39:12 22
2. Říčany 9 6 2 1 35:12 20
3. AFK Kolín 9 6 1 2 42:15 19
4. Čáslav B 8 5 1 2 22:9 16
5. Votice 9 5 1 3 14:11 16
6. FK Kolín B 9 4 2 3 26:28 14
7. Uhl. Janovice 9 4 1 4 19:21 13
8. Týnec n. S 8 4 0 4 26:14 12
9. Sázava 9 3 3 3 26:21 12
10. Sedlec/Prčice 8 3 1 4 21:31 10
11. Čerčany 9 2 3 4 28:25 9
12. Kouřim 7 1 1 5 10:32 4
13. Dobřejovice 8 1 1 6 13:36 4
14. Malešov 9 0 0 9 9:63 0

Autor: Vlastimil Dudáček

21.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

David Štich na prvním tréninku s Kladnem

David Štich byl vidět, i když se nepral

Pořadatelem Valníku je tradičně kapela Totální nasazení ze Slaného. Hvězdami osmnáctého ročníku jsou slovenští Horkýže Slíže nebo česká legendární skupina Visací zámek  (na snímku).
6

Slánský festival Valník to rozbalí v letňáku poslední srpnový víkend

Rozdáváme zdarma zápasové poutače

Kladensko - Výzva pro fotbalové kluby z Kladenska! 

OBRAZEM: V Černuci na kolbišti je i o prázdninách stále živo

Černuc - Členové Sportovní stáje Černuc nezahálejí ani o prázdninách. Na kolbišti mladí i odrostlejší jezdci trénují prakticky denně, ať už drezuru nebo skoky pro nejbližší závody.

Jednání o prodeji stadionu má za sebou první kolo

Kladno - Ve čtvrtek došlo k schůzce primátora Kladna Milana Volfa a předsedy výkonného výboru fotbalového klubu SK Kladno, z.s. Josefa Drahoty. Náplní byl odkup stadionu Františka Kloze do vlastnictví města. Ač se o konkrétní částce nemluvilo, je veřejným tajemstvím, že klub požaduje 45 milionů korun.

Ve Slaném letos zazněly již dvě světové premiéry

Slaný - Některá města či obce zorganizují ročně pár koncertů, v jiných se s hudbou dveře netrhnou. Mezi takové patří i Královské město Slaný, kde se hudbě a kultuře opravdu daří.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení