Klobucký novic venku umí, pocítil to i Libušín

Kladensko – Ve fotbalové I. B třídě Klobuky bodují na jaře pouze venku, ale že uspějí u druhého týmu tabulky Libušína, to asi očekával málokdo. Hřebeč získala cennou výhru na hřišti Braškova, i když se jí herně nedařilo, a má na čele už šestibodový náskok.

20.4.2017

Zlonice (v oranžovém) - Hřebeč. Ilustrační foto. Foto: Roman Mareš

ROZHODLA EFEKTIVITA

Braškov podlehl Hřebči 0:2 v zápase, ve kterém rozhodně nebyl herně horší. Vedoucí týmu hostů Adam Kindl dokonce neváhal nazvat výsledek krutým pro domácí.

„Domácí lišák Jarda Želina na nás vždy něco vymyslí, dnes jsme nehráli dobře, rozhodlo jen a jen proměňování šancí," uvedl. Braškov nevyužil šest vyložených možností (Jaroš 3x), i díky zákrokům Zajíčka v hřebečské bráně.

„Drží nás, nejen o Velikonoce," zdůraznil Kindl. Největší možnost Braškova neproměnil před půlí Repaský, který hlavou ze čtyř metrů přestřelil. V té době již hosté vedli po hlavičce Faktora, kterému ve 33. minutě přihrál Sedláček. Ten po pauze přidal k asistenci i gól (51.).

Domácí trenér Želina byl s výkonem svého týmu i přes porážku spokojený. „Soupeř měl snad tři střely a dal z toho dvě branky. Kluky ale musím pochválit. Pokud bychom takhle hráli i s jinými týmy, nemuseli jsme být tam, kde jsme."

VELKÉ PŘEKVAPENÍ

Libušín byl v prvním poločase lepší na míči, klobouckého nováčka přehrával a vypracoval si pět brankových příležitostí, ale hosty podržel brankář Maur. Po půlhodině hry se prosadil z ojedinělé šance po trestném kopu střelec hostů Svoboda a Klobuky téměř z ničeho vedly.

Předseda Baníku Petr Bartoš po zápase označil první gól za klíčový okamžik. „Trestuhodně jsme nechali nejlepšího hráče soupeře neobsazeného na zadní tyči, po druhé brance to už byla z naší strany křeč," řekl.

Druhý gól vstřelil po využitém brejku Kubelka (66.) a za chvilku zvýšil Ondřej Vébr na konečných 3:0.

Klobuky zvítězily venku potřetí za sebou! Jejich trenér Jindřich Čížek po zápase vyzdvihl týmový výkon svých hráčů. „Dnes nikdo zvlášť nevynikal, samozřejmě kromě gólmana v první půli. Po pauze jsme už Libušín nepustili do žádné tutovky."

PO HODECH PŮST

Na předchozí kvalitní výkony nenavázala Velká Dobrá ve Mšeci. „Dnes to byl od začátku hodně špatný výkon, doufám, že se to co nejdřív vrátí do starých kolejí," postěžoval si trenér Velké Dobré Vlastimil Hrubý.

Dobrá vyrovnávala před pauzou (43.) na 1:1 Zimermanem, po přestávce domácí odskočili na dvoubrankový rozdíl. Poté Volman snížil a další dvě branky byly hodně kuriózní.

Mšec při sportovním vracení míče poslala omylem balon Zlatovi pod břevno a tak hned po rozehrání nechala v rámci fair play doberské vsítit kontaktní branku! Po deseti minutách Mšec skórovala popáté a stanovila konečný výsledek na 5:3.

ZLONICE STOUPAJÍ

Zlonice v domácím prostředí opět uspěly za tři body. Nástup do zápasu měly dobrý, ale po dvaceti minutách Rakovník hru vyrovnal. Další nápor ze strany domácích přišel až po přestávce. Bakos nejprve napálil z 30 metrů břevno, po chvíli si pokryl míč ve vápně a byl při střeleckém pokusu faulován. Jednoznačnou penaltu proměnil Švarc (74.).

Domácí trenér Michal Špeta svému týmu věřil. „Zvýšili jsme aktivitu, objevilo se několik menších možností. Říkal jsem si, že je to snad jen otázka času, než dáme gól."

Velice dobrý výkon podala podle Špety trojice rozhodčích v čele s hlavním Šmejkalem.

20.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Tatrováckou techniku využívalo několik hodně rychlých aut.
AUTOMIX.CZ
68

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

Mladá nastávající maminka Lucie dorazila na preventivní prohlídku s dcerkou a nechala si prohlédnout pihu, která se jí na zádech objevila teprve nedávno.
6

Znaménka na kůži si nechaly v Kladně prohlédnout desítky zájemců

Motorkáři dostali požehnání a uctili památku Petra Hapky

Dřetovice - Motorkáři se o víkendu sjeli do Dřetovic zahřát výfuky svých strojů před novou sezónou. Aby jejich výlety skončily vždy jen radostně, dostali na cestu požehnání od duchovního Ladislava Heryána.

Kapitán Buldoků Kos: Všichni jsme zírali!

Kladno /ROZHOVOR/ – Hokejové Řisuty skončily sezonu na hokejkách Havlíčkova Brodu, jenž nakonec do posledních chvíle bojoval se Vsetínem o jediné postupové místo do první ligy. V této sérii si trošku vylepšili náladu z jinak nevydařené sezony, která na druhou stranu výborně začala.

Smutná zpráva. Fotbalista Rajtoral spáchal sebevraždu

Českým fotbalem otřásla v neděli večer tragická událost. Fotbalista František Rajtoral působící v Gaziantepsporu spáchal sebevraždu. Podle jednoho z šéfů klubu byl nalezen mrtvý ve svém domě.

Pětisetové drama se šťastným koncem

Kladno - Volejbalisté Kladna se zblízka dvakrát dívali do očí konci sezony. V pátém finálovém duelu s Českými Budějovicemi odvraceli dva mečboly, přičemž sami svůj pátý před 1250 diváky proměnili. Ve středu se hraje na jihu Čech za stavu 2:3 z pohledu Kladna šestý zápas.