Bez bodu zůstává přes pohlednou hru Švermov. Šestku mu uštědřil Slavoj.

První půle duelu Sparty s Kralupy (2:2) vyzněla pro kladenský tým. Vyhrál ji gólem Hanzlíka a navíc Jos. Fujdiar v úvodu nedal penaltu. Na druhé straně hosté trefili z půlky břevno. Druhá část byla vyrovnaná. Hned na začátku Stegbauer vyrovnal, aby posléze vrátil Spartě vedení Korýtko. Pak se na hřišti přiostřilo a došlo i na strkanice. Závěr patřil Kralupským. Čtyři minuty před koncem vyrovnal Černý.

Výsledek zápasu mezi Slovanem a Švermovem (4:0) neodpovídá poměru sil na hřišti. Rozdíl byl v produktivitě. Poprvé skórem pohnula dělovka Machače, zatímco poražení promarnili dvě tutovky. Po obrátce Tigana zvýšil, a když se Švermovští moc snažili dostat zpět do zápasu, zničil je dvěma góly Kuboušek, jenž ještě zazdil další dvě šance. Nejhezčí byl jeho gól na 3:0, kdy vymáchal beky včetně gólmana.

V neděli měl Slovan proti Spartě výtečný nástup a za deset minut vedl po hrubkách soupeře 2:0 (Kuboušek, Vávra). Pak Spartě přišel Jos. Fujdiar a s ním zlepšená hra. Trefila břevno a posléze Hnízdilem snížila. Po obrátce sahala po vyrovnání, jenže to dopadlo tak, jak muselo. Frnknul jí Kuboušek definitivně rozhodl.

Poprvé na turnaji vedl Švermov až proti Slavoji. bylo to zásluhou Krále. Do pauzy však Minas stav otočil. Ve druhém poločase ještě Fiala vyrovnal, pak ale začal kupit chybu na chybu a s chutí hrající Slavoj si zastřílel. Vedení mu vrátil z trestňáku Nový, Dobiáš přidal čtvrtý gól a zbývající dva Bokr (jeden z PK).