Poločas ale vyhráli hosté 2:0 a po přestávce měli ještě dvě velké šance. "Kdyby dali třetí gól, tak by se nám to těžko otáčelo," mínil velvarský prezident David Vedral. Domácí měli během dovolených k dispozici pouze dvanáct hráčů, včetně čtyř posil.

Snížili nádherným trestňákem Budějského, pak se prosadil Müller. Vítězný gól vstřelil Vašut, jenž uklízel balon do prázdné klece. "To už trefit musel. Předtím šel třikrát sám na branku," usmál se Vedral. Konečný stav určil  dorážkou Červený.

Trenér Lhoty Zdeněk Kudela byl spokojený pouze částečně. Líbil se mu první poločas. "Hráli jsme ho s mladými, pohyblivými a pracovitými kluky. Po prostřídání naše hra upadla," uvedl.

Jeho tým poslal do vedení z pokutového kopu Šalamoun, na 2:0 upravil Kudela, který potrestal chybu brankáře Měsíčka mimo šestnáctku.

Hosté šli do utkání po prvním tréninku, jenž absolvovali v pátek.

Velvary - Lhota 4:2 (0:2).
Branky: Budějský, Müller, Vašut, Červený - Šalamoun, Kudela.
Velvary: Měsíček - Stýblo, Budějský, Obrtlík, Šalda - Křtěn, Holub, Pavlíček, Červený - Vašut, Müller. Střídal: Mucha.
Lhota: Vošmík - Volgner, Hejduk, Neuman, Zlata - Kunc - Havelka, Danylych, Šalamoun, Popok - Kudela. Střídali: Primus, Šíma,Kala.