SK Lhota - FK Lučany 5:1 (1:0)

Prvních 20 minut byla Lhota jako vždy horší. "Jsme jako dieselový motor," našel přesný příměr zkušený Jan Havelka, "potřebujeme se nejdřív pořádně
zahřát." Proti silnému větru se zelenobílým špatně kombinovalo, několikrát ztratili míč ve středu hřiště a hosté měli tři čisté šance, při kterých se
vyznamenal brankář Šimek. Ve 26. minutě měla Lhota první šanci a Zadák ji po Mačurově kolmici proměnil. "Od tohoto momentu jsme byli lepší a zejména
ve druhé půli hráli dobře," glosoval vývoj utkání asistent trenéra Ivan Horák.

Ve druhé půli se třepala lučanská síť ještě čtyřikrát. Dvorní nahrávač Mačura ještě dvakrát vybídl Zadáka k čistému hattricku, na čtvrtý
gól přihrál lhotskému sniperovi Čermák. Hosté mezitím korigovali na 2:1, ale už za pět minut prohrávali po zmíněných akcích 4:1 a to ještě v závěru
našel Zadák ideálně Říčku a ten stanovil na konečných 5:1. "Paradoxní je, že Zadák nehrál nijak zvlášť výborně, ale jeho produktivita 4+1 hovoří za
vše", byl naoko nespokojený trenér Vladimír Hodan.

Lhota: Šimek - Kolář (60. Čermák), Hotový (46. Rác), Čurda, Havelka - Chadima, Frýdl, Mačura, Trousil - Zadák, Říčka.