Lhota bez bodů a vyloučeného kapitána

Černolice, Lhota - Také ve druhém kole I. A třídy inkasovali fotbalisté Lhoty tři branky. Až na Asníka byli na pěkném černolickém pažitu kompletní (!), ale remízu tentokrát nevyválčili. Hostitelům, pro něž to byl první zápas sezony, podlehli 1:3.

14.8.2010 2

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

Domácí mají dokonale propracovanou hru na malém hřišti, soupeři nedávali prostor, zatímco Lhotští jim ve vlastní šestnáctce nabídli ve dvou případech při standardkách tolik místa, že pro domácí střelce nebyl problém z ideálních pozic dvakrát hlavou přesně zacílit (18. 1:0, 61. 3:1).

Také hosté se prosadili z výšky, když se ve 31. minutě nádherně pověsil do vzduchu Podraný a ještě hezčí střelou srovnal na 1:1. Poločas však prohráli 1:2 a druhá branka vítězů Lhotské pořádně nadzvedla.

Domácí ji ve 42. minutě vstřelili z pokutového kopu, který nařídil exkladenský rozhodčí Suchý za stažení hráče, ač podle vedoucího týmu Lhoty Martina Chadimy v momentě přestupku sledoval dění na jiném místě šestnáctky. Reagoval pouze na výkřik. „Ani asistent mu přestupek nesignalizoval. Byl to vymyšlený pokutový kop,“ prohlásil Chadima.

Hosté měli ještě jeden důvod k zlobě. Ve třetí minutě nastavení, tedy v době, kdy se dohrávalo z povinnosti, totiž přišli o kapitána Hotového. „Rozhodčí stále přerušoval nesmyslně hru. Druhou žlutou dostal Hotový za faul, kterých bylo v utkání snad dvanáct. Viděl jsem v tom úmysl, protože červenou kartu měl rozhodčí připravenu a vzápětí odpískal konec zápasu,“ posteskl si rozzlobený Chadima.

Černolice – Lhota 3:1 (2:1). Za hosty: 31. Podraný.

Lhota:
Cílek – Jiránek, Hotový, Čurda. Roušar – Mantlík (59. Dubravský), Vincenc, L. Havelka, L. Rychlý (61. T. Procházka) – Podraný, Vitásek (81. Bureš).

14.8.2010 VSTUP DO DISKUSE 2

David Štich na prvním tréninku s Kladnem

David Štich byl vidět, i když se nepral

Pořadatelem Valníku je tradičně kapela Totální nasazení ze Slaného. Hvězdami osmnáctého ročníku jsou slovenští Horkýže Slíže nebo česká legendární skupina Visací zámek  (na snímku).
6

Slánský festival Valník to rozbalí v letňáku poslední srpnový víkend

Rozdáváme zdarma zápasové poutače

Kladensko - Výzva pro fotbalové kluby z Kladenska!

OBRAZEM: V Černuci na kolbišti je i o prázdninách stále živo

Černuc - Členové Sportovní stáje Černuc nezahálejí ani o prázdninách. Na kolbišti mladí i odrostlejší jezdci trénují prakticky denně, ať už drezuru nebo skoky pro nejbližší závody.