Libušín získal skalp Vraného

Libušín – Poměrně kvalitní a pohledný střet celků fotbalové I. B a I. A třídy byl k vidění na stadionu v Libušíně, kde domácí porazili Vraný 3:2.

27.7.2016

Baník Libušín - Sokol Vraný 3:2. Foto: Miroslava Hejduková

Hostům patřil první poločas, ve kterém byli fotbalovější a také měli víc gólových příležitostí. Po prostřídání se karta otočila a víc navrch měl Baník, jenž dal také tři góly.

V kádru měl nové hráče, kteří byli znát. Z Tatranu Rakovník Abrhama a Houšku, navrátilce z Tuchlovic Portužáka a Majera ze Švermova, který si na sklonku poločasu poranil tříslo.

Na 1:1 vyrovnal patičkou Pucholt, druhou branku vítězů vstřelil přehozením gólmana Sejtaria a vítěznou trefu zaznamenal ze skrumáže Bejbl.

Kouč hostů Josef Fujdiar byl po návratu z lázní s mužstvem poprvé a s jeho výkonem byl poměrně spokojený. „Líbilo se mi to, i když jsme hráli v kombinované sestavě s několika kluky z béčka," řekl a litoval chyb z druhé půle, jež soupeř trestal. za jeho tým skórovali Urban a Krovoza, jehož Vraný zkouší ze Sparty Kladno.

Druhým novicem byl Kaválek z Nového Strašecí, který se vrací po zranění, které utrpěl v dresu Kladna v nejvyšší futsalové soutěži. Proto hrál 70 minut.

27.7.2016

Auto se i s popeláři zřítilo z desetimetrového srázu.

U Libušína se zřítil popelářský vůz ze srázu, dva lidé jsou zraněni

V Kladně Dubí se srazil ford motorku

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Lhota nemá dost. Přivedla i Romana Bednáře!

Lhota – „Posila jako hrom, už to mohu potvrdit. Těšíme se na něj,“ řekl kouč fotbalistů Lhoty Zdeněk Kudela, jehož tým loví na startu nového ročníku krajského přeboru posilu za posilou. O kom tentokrát mluvil? O Romanu Bednářovi!

Ve Zvoleněvsi havarovala řidička, její auto skončilo v poli

Zvoleněves - /FOTOGALERIE/ Při projíždění obce Zvoleněves nezvládla v neděli v podvečer mladá šoférka řízení a se svou červenou Škodou Felicií vjela do příkopu, kde se auto převrátilo přes střechu a skončilo na kolech v bramborovém poli. Informaci o nehodě potvrdil Kladenskému deníku policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Stochov - Zhruba dvě stě fanoušků opravdu tvrdé muziky si nenechalo ujít sobotní Vodárnafest. Na pódiu se vystřídaly harcorové a punkové kapely Satisfucktion, pořádající domácí E.O.S., dále Projekt Parabelum, Senzorshit, Meresiew, Emphatic a Stuck in Mind.