Lužec - Lidice 3:3 (2:1)

ITopka ale uznal, že jeho tým si za potíže mohl trochu sám. Do 3. minuty totiž mohl dát dva góly, ovšem Pavelec i Tyburec mířili jen do tyče. Míto toho přišla na druhé straně přesná hlavička Merty a Lužec vedl. Za chvíli sice T. Radosta hezky vyrovnal, jenže další šanci už zmařil stejně jako Pavelec a trest se opět dostavil. Volf využil rozestoupení lidických stoperů a snadno dal na 2:1.

Po obrátce se hosté nejprve dvakrát zlobili na rozhodčího, že neodpískal dva údajně penaltové zákroky lužeckého gólmana na Pavelce, ale postižený pak přece jen připravil vyrovnání Tyburcovi. Zdálo se, že Lidice budou atakovat tři body, zvlášť když soupeř přišel o vyloučeného hráče za faul na Halwigera. Nicméně jejich obrana vyrobila faul ve vápně a M. Tauchman z pokutového kopu nezaváhal. Následný tlak hosté využili alespoň k vyrovnání, které obstaral dorážkou po standardce bek Puverle.

"Mohli jsme tady klidně vyhrát, bohužel tentokrát jsme měli potíže s proměňováním šancí, hlavně v první půli. Ta mohla rozhodnout," řekl hlavně na rozhodčího a domácí pořadatele naštvaný Jaroslav Topka.

„Byl jsem na opačné straně hřiště. Nic takového jsem nezaregistroval,“ reagoval na obvinění domácí trenér a prezident klubu Vladimír Tauchman.

Branky: 18. Merta, 40. Wolf, 77. M. Tauchman z PK – 23. T. Radosta, 62. Tyburec, 89. Puverle. Rozhodčí: M. Macháček. ČK: Merta (L).
Lidice: Kohout – Puverle, A. Radosta, Míčka (46. Hanzlík), Halwiger – Vosyka, Tyburec, Kosora, Egrmaier – Pavelec, T. Radosta.