Záryby – Lidice 1:3 (1:1)

Hrdinou zápasu byl bezpochyby lidický brankář Jindřich Kohout. Domácím chytil snad šest vyložených šancí, a když už byl v závěru překonán, pomohlo mu břevno.

Lidice naproti tomu vystřískaly z minima maximum. Nejprve domácí tak špatně bránili standardku, že Egrmaier snadno obstřelil zeď a Pavelec lehce dorážel na 1:0. Jeden z beků totiž hlídal naivně u tyče, střelec tak nemohl být v ofsajdu.

Za sedm minut se sice Zárybským povedlo po jediné dobře zakončené akci zblízka vyrovnat, ale po obrátce nezastavili tradiční sólíčko jinak ne úplně výrazného Pavelce a ten zavěsil. Pak se ještě krásně zpoza vápna trefil T. Radosta. „Dnes jsme byli hlavně v prvním poločase nějací darební, všude jsme byli později než domácí. Za našimi body stojí v prvním případě výkon Jindry Kohouta a až potom i štěstí. Dnes s námi hrálo,“ uculoval se kouč Lidic Jaroslav Topka.

Branky Lidic:28. a 55. Pavelec, 73. T. Radosta. Rozhodčí: Plesl.

Lidice: Kohout – Tlustý, A. Radosta, Hanzlík, Halwiger – Vosyka (46. Häckl), Kosora (70. Puverle), Zýka, Egrmaier – Pavelec, T. Radosta.