Poklidný zápas dvou týmů, které ještě nebodovaly, skončil výhrou Hostouně nad Lidicemi 4:1. Poražení, jimž chyběli např. Pavelec, Štika či T. Radosta, v první půli vyrovnali Faloutem na 1:1, v jejím závěru však dvakrát inkasovali. Po obrátce Teniak dorážkou určil konečný stav.

„Forma Lidic teprve přijde, vždycky mají po lednové přípravě horší regeneraci,“ se smíchem prohlásil sekretář vítězů Miroslav Vlček.

Kabinu Nova zasáhla chřipka, a tým, jenž nastoupil proti Unhošti, se před nedělním odjezdem na soustředění o výhru málo porval. Vyjma první půlhodiny, kdy byl mírně lepší, byly chuť, kvalita a touha uspět na straně lídra tabulky III. třídy.

Ten sice do půle inkasoval od Sikory vyrovnávací branku, pak ale třemi zásahy rozhodl. Zaslouženou porážku Nova zmírnil z pokutového kopu opět Sikora.

Povětšinou dorostenecký tým Kročehlav odehrál důstojnou partii s favorizovanou Dobrou. Ta rozhodla na přelomu poločasů, kdy utekla na 4:1.

V té době byla viditelně lepší. Soupeř se ale nevzdal a udělal druhou část zajímavou. „Myslím, že byla vyrovnaná, hrálo se nahoru dolů,“ mínil trenér kročehlavského dorostu Martin Šafra. Pochvalu jeho týmu vysekl trenér vítězů Vlasta Hrubý. „Fakt byli dobří. Mají šikovné kluky. Z naší strany ale bylo posledních dvacet minut hrozných,“ konstatoval doberský kormidelník.