VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rozlosování okresních fotbalových soutěží včetně mládeže

Kladno - Na pracovním aktivu Okresního fotbalového svazu Kladno, který se v sobotu dopoledne uskutečnil v restauraci U Meisnerů, byly vylosovány okresní soutěže včetně dorosteneckých.

12.7.2008 2
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jiří Nagy

Okresní přebor
1. Slovan Kladno (so), 2. SK Kam. Žehrovice (so, 10.15), 3. SK Pchery (so), 4. SK Velké Přítočno (so), 5. Baník Libušín (so), 6. Sparta Kladno (so), 7. Sokol Hostouň (ne), 8. Sokol Knovíz (so), 9. Kablo Kročehlavy (so), 10. SK Otvovice (so), 11. SK Hřebeč (so), 12. Slovan Velvary (ne), 13. Novo Kladno (ne, 10.15), 14. TJ Tuchlovice (ne).

III. třída A
1. Slovan Kladno B (ne), 2. SK Kam. Žehrovice (ne, 10.15), 3. Baník Stochov (so), 4. SK Stehelčeves (so), 5. SK Vinařice (so), 6. SK Běleč (so), 7. Sokol Družec (so), 8. TJ Unhošť (so), 9. Sparta Dřetovice (ne), 10. Slavoj Kladno (ne, 10.15), 11. SK Lhota B (so), 12. Čechie Velká Dobrá B (ne), 13. SK Doksy B (ne), 14. Baník Švermov (so).

III. třída B
1. Sokol Hrdlív (so), 2. Slavoj Zvoleněves (so), 3. Sokol Klobuky (so), 4. FK Žižice (so), 5. Slavoj Pozdeň (so), 6. SK Zichovec (so), 7. SK Slaný B (so), 8. FK Brandýsek B (so), 9. SK Zlonice (so), 10. Sokol Uhy (so), 11. Sokol Olovnice (so), 12. Sokol Tuřany (so), 13. Sokol Neuměřice (so), 14. Viktorie Černuc (ne).

IV. třída A
1. Sokol Bratronice (so), 2. Meteor Pletený Újezd (ne), 3. Sokol Braškov B (so), 4. SK Velké Přítočno B (ne), 5. Baník Libušín B (ne), 6. TJ Tuchlovice C (so, 10.15, hř. Srby), 7. SK Třebichovice B (so), 8. SK Hřebeč B (ne), 9. Slovan Dubí (so), 10. SK Kačice (so), 11. AFK Svinařov (so), 12. Baník Stochov B (ne).

IV. třída B
1. Sokol Hrdlív B (ne), 2. Sokol Tuřany B (ne), 3. Sokol Vraný B (so), 4. Sokol Jedomělice (so), 5. SK Zichovec B (ne), 6. SK Třebichovice A (ne), 7. SK Zlonice B (ne), 8. SK Vrbičany (so), 9. Sokol Smečno (ne), 10. Čechie Slaný (ne, hř. Žižice).

IV. třída C
1. Sokol Lidice B (ne, 10.15), 2. SK Slatina (so), 3. Viktorie Černuc (so), 4. Sokol Blevice (so), 5. SK Pchery B (ne), 6. Sokol Knovíz B (ne), 7. SK Buštěhrad (so), 8. Sokol Uhy B (ne, 10.15), 9. SK Otvovice B (ne), 10. Sokol Zákolany (so).

Dorost - Okresní přebor, začne 31. 8.druhým kolem
1. Sokol Neuměřice (ne, 10.15), 2. SK Buštěhrad (ne, 10.15), 3. TJ Unhošť (ne, 10.15, 4. Sokol Smečno (so, 10.14), 5. Čechie Velká Dobrá (ne, 10.15), 6. SK Zichovec (so, předzápas A muži 2 hodiny), 7. Sokol Hrdlív (ne, 10.15), 8. Baník Stochov (so, 10.15), 9. SK Zlonice (ne, 10.15), 10. TJ Tuchlovice (so 10.15), 11. Baník Libušín (ne, 10.15), 12. Sokol, Hostouň (ne 10.15).

Dorost – okresní soutěž, 7. 9,I. kolem
1. SK Hřebeč (so, 10.15), 2. Slavoj Zvoleněves (ne, 10.15), 3. SK Velké Přítočno (so, předzápas A týmu, 3 hodiny předem), 4. FK Žižice (ne, 10.15), 5. Slavoj Pozdeň (ne,10.15), 6. Slavia Bratronicko (so, 10.15, hř. Bratronice), 7. SK Pchery (ne, 10.15), 8. Sokol Klobuky (ne, 10.15), 9. SK Otvovice (ne, 10.15).

Žáci – okresní přebor, 6. 9.I. kolem
1. SK Buštěhrad (so, 10.15), 2. Novo Kladno (so, 10.14), 3. SK Vinařice (ne, 10.15), 4. Baník Libušín (před. B muži), 5. SK Zichovec (ne, 9), 6. Sokol Vraný (ne, 10.15), 7. SK Zlonice (so, 10.15), 8. volný, 9. TJ Tuchlovice (ne, 10.15), 10. Sokol Hostouň (so, 10.15).

Žáci okresní soutěž A, 6. 9.I kolem
1. Viktorie Černuc (so, 10.15), 2. Slavoj Zvoleněves (so, 10.15), 3. Sokol Olovnice (so, 10.15), 4. SK Stehelčeves (so, 10.15), 5. SK Otvovice (so 10.15), 6. Jedomělice (so, 10.15), 7. Stochov (ne, 10.15, 8. Slovan (so, 10.15).

Mladší žáci – okresní přebor 6.9I. kolem
1. SK Hřebeč (so, 8.30), 2. Sokol Braškov (so, 10.15), 3. Slavia Bratronicko (ne, 10.15, hř. Bratronice), 4. SK Pchery (so, 10.15), 5. Sokol Smečno (ne, 10.15), 6. TJ Unhošť (ne, 15), 7. Novo Kladno (so, 10.15), 8. Sokol Klobuky (so, 10.15), 9. SK Kladno C (so, 9.30, hř. Rozdělov), 10. Baník Švermov (so, 10.15).

St. přípravka – okresní přebor, 5. 9.I. kolem
1. Sparta (po, 16.30), 2. Libčice (pá, 17), 3. SK Kladno A (čt, 18, UT), 4. Novo Kladno (po, 17), 5. SK Slaný (út, 17), 6. FK Brandýsek (pá, 17), 7. Kablo Kročehlavy A (po, 17), 8. volná, 9. Slavia Bratronicko (út, 17, hř. Družec), 10. SK Kladno B (čt, 18, UT), 11. Nové Strašecí (pá, 17), 12. SK Velké Přítočno (po, 17), 13. Baník Stochov (pá, 16), 14. Sokol Hřebeč (pá, 17).

St. přípravka – okresní soutěž 5.9.I. kolem
1. Slavoj Zvoleněves (pá, 17), 2. TJ Tuchlovice (pá, 17), 3. Sokol Smečno (so, 8.30), 4. SK Zichovec (ne, 10.45), 5. Baník Švermov (ne, 15), 6. Hostouň (předzápas A muži 3 hodiny), 7. SK Buštěhrad (pá, 17), 8. TJ Unhošť (so, 10.15), 9. SK Otvovice (pá, 17), 10. Baník Libušín (pá, 17), 11. Sokol Hrdlív (předzápas A mužů 2 hodiny předem), 12. Kablo Kročehlavy B (pá, 17), 13. Kamenné Žehrovice (pá, 17).

Ml. přípravka – okresní přebor, 5. 9.I. kolem
1. FK Brandýsek (po, 17), 2. SK Kladno A (po, 18, UT), 3. SK Slaný (pá, 17), 4. SK Černolice (po, 17, hř. Libčice), 5. Slavia Bratronicko (pá, 17, hř. Družec), 6. volná, 7. SK Kladno B (po, 18, UT), 8. Baník Švermov (pá, 17), 9. Novo Kladno (po, 17), 10. Kablo Kročehlavy (pá, 16).

Ml. přípravka – okresní soutěž, 5.9.I kolem, čtyřkolově
1. Sparta Kladno (pá, 16.30), 2. SK Hřebeč (út, 17), 3. Baník Stochov (po, 17), 4. Slavoj Kladno (st, 17), 5. Slovan Kladno (po, 17), 6. Sokol Hrdlív (předzápas B mužů, 2 hodiny předem).

Čísla ještě nejsou se zárukou.

Bergerovy tabulky
9 – 10 mužstev
1. kolo: 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
2. kolo: 10-6 7-5 8- 4 9- 3 1- 2
3. kolo: 2-10 3-1 4-9 5-8 6-7
4. kolo: 10-7 8-6 9-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-10 4-2 5-1 6-9 7-8
6. kolo: 10-8 9-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-10 5-3 6-2 7-1 8-9
8. kolo: 10-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-10 6-4 7-3 8-2 9-1
11 – 12 mužstev
1. kolo: 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
2. kolo: 12-7 8-6 9-5 10-4 11-3 1-2
3. kolo: 2-12 3-1 4-11 5-10 6-9 7-8
4. kolo: 12-8 9-7 10-6 11-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-12 4-2 5-1 6-11 7-10 8-9
6. kolo: 12-5 10-8 11-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-12 5-3 6-2 7-1 8-11 9-10
8. kolo: 12-10 11-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-12 6-4 7-3 8-2 9-1 10-11
10. kolo: 12-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo: 6-12 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1
13 – 14 mužstev
1. kolo: 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
2. kolo: 14-8 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 1-2
3. kolo: 2-14 3-1 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
4. kolo: 14-9 10-8 11-7 12-6 13-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-14 4-2 5-1 6-13 7-12 8-11 9-10
6. kolo: 14-10 11-9 12-8 13-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-14 5-3 6-2 7-1 8-13 9-12 10-11
8. kolo: 14-11 12-10 13-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-14 6-4 7-3 8-2 9-1 10-13 11-12
10. kolo: 14-12 13-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo: 6-14 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-13
12. kolo: 14-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13. kolo: 7-14 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1

Na základě Bergerových tabulek si mohou zájemci sami vytvořit kompletní los okresních fotbalových soutěží. K číslu, které tým na losovacím aktivu obdržel, přidělte název mužstva.

Autor: Rudolf Muzika

12.7.2008 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
AKTUALIZOVÁNO
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

V Braškově se hrálo a vzpomínalo

Braškov – Oslavy devadesátin braškovského fotbalového klubu se nakonec vydařily, byť počasí nevěstilo nic dobrého. Bouře z pátku na sobotu pomuchlala připravené přístřešky pro hosty, které pořadatelé ve spolupráci s hasiči stihli dát do začátku žákovského turnaje do pořádku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení