VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový podzimní los, Divize C

Střední Čechy - Nejméně zastoupená středočeskými mužstvy je tato skupina, v níž jsou jen dva Středočeši. Po sestuou FK Dobrovice byl do této skupiny zařazen vítěz krajského přeboru FK Kolín

30.7.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

1. kolo – neděle 8. 8. v 17:00
Nová Paka – Trutnov (SO), Jičín – FC Velim (SO), Semily – Horní Měcholupy (SO), Letohrad – Nový Bydžov (SO), Chrudim – Ústí n. O. (SO 10:15), Dvůr Králové – Náchod/Deštné, FK Kolín – Pardubice (SO), Pěnčín/ Turnov – Hr. Králové B.
2. kolo – neděle 15. 8. v 17:00
Trutnov – Hr. Králové B, Pardubice – Pěnčín/Turnov (10:15), Náchod/Deštné – FK Kolín (SO), Ústí n. O. – Dvůr Králové (SO), Nový Bydžov – Chrudim, H. Měcholupy – Letohrad, FC Velim – Semily, Nová Paka – Jičín (SO)
3. kolo – neděle 22. 8. v 17:00
Jičín – Trutnov (SO), Semily – Nová Paka (SO), Letohrad – FC Velim (SO), Chrudim – H. Měcholupy (SO 10:15), Dvůr Králové – Nový Bydžov, FK Kolín – Ústí n. O. (SO), Pěnčín/Turnov – Náchod/ Deštné, Hr. Králové B – Pardubice (10:15).
4. kolo – neděle 29. 8. v 17:00
Trutnov – Pardubice (SO 10:15), Náchod/Deštné – Hr. Králové B (SO), Ústí n. O. – Pěnčín/Turnov (SO), N. Bydžov – FK Kolín, H. Měcholupy – Dvůr Králové, FC Velim – Chrudim, N. Paka – Letohrad (SO), Jičín – Semily (SO).
5. kolo – neděle 5. 9. v 17:00
Semily – Trutnov (SO), Letohrad – Jičín (SO), Chrudim – Nová Paka (SO 10:15), Dvůr Králové – FC Velim, FK Kolín – H. Měcholupy (SO), Pěnčín/ Turnov – Nový Bydžov (10:15), Hr. Králové B – Ústí n. O., Pardubice – Náchod/Deštné.
6. kolo – neděle 12. 9. v 17:00
Trutnov – Náchod/Deštné (SO 10:15), Ústí n. O. – Pardubice (SO), Nový Bydžov – Hr. Králové B, H. Měcholupy – Pěnčín/Turnov, FC Velim – FK Kolín, Nová Paka – Dvůr Králové (SO), Jičín – Chrudim (SO), Semily – Letohrad (SO).
7. kolo – neděle 19. 9. v 16:30
Letohrad – Trutnov (SO), Chrudim – Semily (SO 10:15), Dvůr Králové – Jičín, FK Kolín – Nová Paka (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – FC Velim, Hr. Králové B – Horní Měcholupy (10:15), Náchod/Deštné – Ústí n. O. (SO), Pardubice – Nový Bydžov (10:15).
8. kolo – neděle 26. 9. v 16:30
Trutnov – Ústí n. O. (SO 10:15), N. Bydžov – Náchod/ Deštné, H. Měcholupy – Pardubice, FC Velim – Hr. Králové B, Nová Paka – Pěnčín/ Turnov (SO), Jičín – FK Kolín (SO), Semily – Dvůr Králové (SO), Letohrad – Chrudim (SO).
9. kolo – neděle 3. 10. v 16:00
Chrudim – Trutnov (SO 10:15), Dvůr Králové – Letohrad, FK Kolín – Semily (SO), Pěnčín/Turnov – Jičín, Hr. Králové B – Nová Paka (10:15), Pardubice – Velim (10:15), Náchod/Deštné – H. Měcholupy (SO), Ústí n. O. – Nový Bydžov (SO).
10. kolo – neděle 10. 10. v 16:00
Trutnov – Nový Bydžov (SO 10:15), H. Měcholupy – Ústí n. O., FC Velim – Náchod/ Deštné, Nová Paka – Pardubice (SO), Jičín – Hr. Králové B (SO), Semily – Pěnčín/ Turnov (SO), Letohrad – FK Kolín (SO), Chrudim – Dvůr Králové (SO 10:15).
11. kolo – neděle 17. 10. v 15:30
Dvůr Králové – Trutnov, FK Kolín – Chrudim (SO), Pěnčín/Turnov – Letohrad, Hr. Králové B – Semily (10:15), Pardubice – Jičín (10:15), Náchod /Deštné – N. Paka (SO), Ústí n. O. – FC Velim (SO), N. Bydžov – H. Měcholupy.
12. kolo – neděle 24. 10. v 15:30
Trutnov – H. Měcholupy (SO 10:15), FC Velim – Nový Bydžov, Nová Paka – Ústí n. O. (SO), Jičín – Náchod/ Deštné (SO), Semily – Pardubice (SO), Letohrad – Hr. Králové B (SO), Chrudim – Pěnčín/Turnov (SO 10:15), Dvůr Králové – FK Kolín.
13. kolo – neděle 31. 10. v 14:30
FK Kolín – Trutnov (SO), Pěnčín/Turnov – Dvůr Králové, Hr. Králové B – Chrudim (10:15), Pardubice – Letohrad (10:15), Náchod/Deštné – Semily (SO), Ústí n. O. – Jičín (SO), N. Bydžov – Nová Paka, H. Měcholupy – FC Velim.
14. kolo – neděle 7. 11. v 14:00
Trutnov – Velim (SO 10:15), Nová Paka – H. Měcholupy (SO), Jičín – Nový Bydžov (SO), Semily – Ústí n. O. (SO), Letohrad – Náchod/Deštné (SO), Chrudim – Pardubice (SO 10:15), Dvůr Králové – Hr. Králové B, FK Kolín – Pěnčín /Turnov (SO).
15. kolo – neděle 14. 11. v 14:00
Pěnčín/Turnov – Trutnov, Hr. Králové B – FK Kolín (10:15), Pardubice – Dvůr Králové (10:15), Náchod/Deštné – Chrudim (SO), Ústí n. O. – Letohrad (SO), Nový Bydžov – Semily, H. Měcholupy – Jičín, FC Velim – Nová Paka.

Autor: Vlastimil Dudáček

30.7.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zámecká zahrada ve Smečně ožila sportovními hrami.
99

Zámecká zahrada ve Smečně ožila sportovními hrami

SK Kladno - Meteor Praha 8  2:0, 2016 Divize B, 29. 10. 2016

SK Kladno: v Praze nebylo blaze

Společně oslavili sto dvacet let župy Budečské

Křivoklát /FOTOGALERIE/ – Sto dvacet let sokolské Župy Budečské Sokolové oslavili velkým sportovním setkáním všech sokolských jednot v areálu Kolečko na Křivoklátě.

Do Hřebče přijede první liga a také Unhošť

Hřebeč – Už jistý nováček fotbalové I. A třídy SK Hřebeč je mezi vyvolenými kluby působícími pod středočeským fotbalovým svazem, do jehož areálu zavítá akce Dneska první liga!

Velvary smutní, zabrzdil je Bor

Kladno - Všechno jednou končí. Potkalo to i Velvary, jejichž osmizápasovou šňůru výher přestřihl na jejich hřišti Nový Bor. "Škoda, chtěli jsme ji udržet až do Kladna," připomněl kvapem se blížící derby šéf Slovanu David Vedral.

Vedoucí Správy CHKO Brdy Bohumil Fišer: Brdy nešetrné zásahy do potoků neminuly

Vedoucí Správy CHKO Brdy Bohumil Fišer byl hostem dalšího on-line rozhovoru Deníku. Čtenáři se ho ptali na to, jakým způsobem třeba bude řešit správa vodní režim v Brdech nebo jak je to se značením turistických tras, běžkařských tratí nebo zda nehrozí v oblasti výstavba.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies