Kablo čekal poslední krok, který bývá nejtěžší. Mělo relativně slabšího soka, předposlední Buštěhrad, a ten hodlouho trápil. přesně do 60. minuty, kdy výtečný gólman domácích kapituloval poprvé. Pak užve velmi silné sestavě hrající favoritézačali střílet branky a povinnou výhru 4:1 uhráli.

Žehrovice doma překně potrápůili druhýDružec.Vedly dokonce2:0, ale nevydržely. Hosté do půlky srovnali a po obrátce už byli lepší. Skvělý půlrok zakončil stylově kladenský Slovan. Doma neztratil ani jeden jediný bod, a to se nezměnilo ani v posledním duelu se Slaným. Hosté sice hráli dobře, přesto vyhrál Slovan 4:3.

V Srbči nastoupil Libušínbez brankáře Šmolíka, ale záskok Sýkory byl famózní. Zejména v první půli přiváděl domácí k zoufalosti. Kdyby bylo v poločase 5:1, nikdo by se nedivil. Sýkora ale počapal skoro všechno a jeho mužstvo slavilo výhru 2:1 a posun na konečné šesté místo.

Libušín se dostal před Spartu, která nezvládla koncovku domácího utkání s Rynolcem. V poslední minutětotiž hostující Rajgl zpenalty vyrovnalna 1:1. Rynholec se tak dostal před rivala z Rakovnicka - Srbeč.

Buštěhrad
Kročehlavy přijeli ve velmi silné sestavě, ale prorazit pevný obraný val se jim podařilo až v 60.minutě. Nejlepší výkon na hřišti podal brankář Buštěhradu, naopak jeho protějšek byl téměř bez práce.

Výsledky: Buštěhrad - Kablo Kročehlavy 1:4 (0:0,Tóth - Rolný 2, Tesař, Šmejkal), Rozdělov - Stochov 2:5 (1:1,Anderle K., Hasaj - Ullmann 2, Plicka, Kovač, Rajma), Sparta- Rynholec 1:1 (1:0,Fujdiar Jos. - Rajgl z pk), K. Žehrovice - Družec 3:5 (2:2,Douša, Vondrák, Hahn - Mačura, Přerost, Jupa, Matouch, vlastní), Slovan- Slaný 4:3 (2:1,Suchopár T., Trajtel, Kubín, Hamerle - Duda 2, Chába), Srbeč - Libušín 1:2 (1:1,Kroc - Břeh 2).