Hosté ale nesložili zbraně. Po Galbavého centru Hořejší pěknou hlavičkou snížil, a když potom brankář Sedlák zlikvidoval jasnou Klauze a pak i přesnou střelu Páva, přišla v poslední minutě první půle standardka, při které opět Galbavý našel spoluhráčovu hlavu, tentokrát Ahmedovu.

Stanislav Skořepa, střelec čtvrté branky SK // SK Kladno - Baník Souš 4:1 //Divize B 2013-14 // 19.4.2014
Skořepa ve finále sezony řádí jako černá ruka

Slánští strhli výhru na svoji stranu deset minut po pauze, kdy Stožického bombu z dálky tečovala zeď. Deset minut před koncem přišlo Poříčí o vyloučeného Páva a i v deseti dokázalo soupeře zatlačit, avšak bez výraznější šance.

"Vezeme veledůležité tři body a nyní budeme sledovat, jak se bude dařit našim pronásledovatelům v tabulce. Potěšitelné je, že se nám podařilo otočit skóre a ani dvoubrankové vedení domácích naše borce nepoložilo," řekl po pátečním utkání vedoucí týmu Slaného Milan Šúr.

Od vyhlazení obce Lidice uplynulo 10. června 2017  pětasedmdesát let.
Tragédie: před 75 lety vyhladili Němci Lidice