Tentokrát ale proti silnému Dynamu nestál ideálně postavený tým Buštěhradu. V něm samozřejmě ještě nepůsobí hokejisté jako Kalla, Rudovský, Babický či Hudíček a na hřišti to bylo cítit až příliš. Hlavně v první části zápasu Vlci nestíhali, za šest minut dostali čtyři góly a sotva lapali po dechu. Jejich vlajku drželi hrdě jen gólman Holeček a útočník Olič, jenž nakonec zaznamenal hattrick. To až v poslední třetině, která se Buštěhradu vyvedla nejlépe a snížil v ní na konečných 5:8.

Druzí se udrželi nižborští Kelti. Po dvou bodových ztrátách zabrali naplno, ale Bresson jim nebyl moc důstojným soupeřem. Sešel se pouze se šesti hráči do pole, i bez bratrů Vršků, a to muselo být znát – 8:0. Na třetí pozici postoupili Beer Stars, když zvládli obě svá nedělní utkání se zatím nejslabšími účastníky soutěže. Deltu přehráli 6:3, když se mohli spolehnout i na hráče, kteří jindy tolik neskórují (Melka, Záruba), soupeř už bez Klabečka, který nasbíral ve druhé části 59 trestných minut a byl vyloučen do konce, korigoval až v závěru.

Unhošť se konečně sešla v solidním složení, ani ona však na Švermovské recept nenašla. Může litovat, neboť nezvládla klíčový moment utkání. Za stavu 1:1 po vyloučení hvězdy Stars Poupěte na pět minut a do konce svou výhodu nejen nevyužila, ale dokonce v ní od Ševčíka inkasovala. Kozlové ještě bojovali, několikrát se dostali na dostřel, ale na bod neměli.

Dalším šestibodovým mužstvem víkendu se stala už rozjetá Třebíz. Deltě nadělila soubor kolem kapitána Nováka desítku, mnohem víc práce měl ale s rezervou Jungle Fever.

Ta srovnala z 0:2 na 2:2, vůbec ale nezvládla druhou část, kdy třikrát inkasovala. A to ve chvílích, kdy se na hřišti pořádně jiskřilo a rozhodčí udělili v téhle patnáctiminutovce šestnáct trestů. Nejvíce trestaný byl domácí Bakalár, třebízský Maťátko zase inkasoval trest ve hře. Nicméně jeho Defekt postoupil už na pátou příčku.

Výsledky: Delta – Třebíz 2:10, Dynamo – Buštěhrad 8:5, Delta – Beer Stars 3:6, Jungle B – Třebíz 3:5, Bresson – Kelti 0:8, Beer Stars – Unhošť 5:3.

1. Dynamo Rozdělov⋌ 9 9 0 0 0 72:24 24
2. Kelti Nižbor⋌ 9 6 1 0 2 67:27 20
3. Beer Stars⋌ 8 6 0 0 2 39:35 18
4. Amálka Hool´s⋌ 9 5 0 1 3 39:33 16
5. Defekt Třebíz⋌ 9 5 0 0 4 32:34 15
6. Š&J Bresson⋌ 9 3 0 1 5 26:43 10
7. Vlci Buštěhrad⋌ 8 3 0 0 5 35:36 9
8. Jungle Fever B⋌ 8 2 1 0 5 27:40 8