V Žehrovicích byl první poločas vyrovnaný. Na jeho sklonku svoji druhou šanci v utkání proměnil kladenský Kovařík. Možná nejmenší hráč na hřišti hlavou otevřel skóre. Po obrátce si domácí vytvořili mírnoupřevahu, avšak čtyři minuty před koncem měli kliku, když únik Kovaříka neskončil druhou brankou. Zaslouženého vyrovnání se dočkali ve druhé minutě nastavení, kdy z tlaku vytěžili rohový kop a po něm Duda na přední tyči také hlavou určilvýsledek. Na to, že hrály týmy s nejlepšími útoky, to rozhodně ofenzivní hody nebyly.

Druhou část kladenského trojboje zvládli hráči Hrdlíva mnohem lépe. Po tragickém výkonu na Spartě se trenérům povedly tři změny v sestavě, která v pěkném, ofenzivně laděném utkání porazila Kročehlavy 1:0! Utkání rozhodl blesk z čistého nebe. Ve 32. minutě si Hrabovského nákop do vápna zpracoval Vondrák a podél gólmana zavěsil. Domácí ve druhé půli famózním zákrokem podržel gólman Brikner. Na druhé straně se blýskl Pergler poté, co ho chtěl přehodit Svoboda.

Hřebeč poprvé padla. Senzačně a zaslouženě se tak stalo v Libušíně, kde narazila na strašně bojovného, ale i fotbalového soka.Velký zápas odehrál domácí Kopřiva. Už v 5. minutě vyslal do brejku J. Volfa, jenž poprvé překonal skvělého brankáře Moravec. Domácí si tentokrát pohlídali začátek druhé části, po hodině hry však přece jen kapitulovali. Obrat se ale nekonal. V klidu lapající dorostenec Nosákovec už gól nepustil. Naopak. Pucholt několikrát tečovanou střelou upravil na 2:1 a pak Bučko dorážkou určil nečekaný výsledek! Pohybliví a rychlí hosté byli nejvíc nebezpeční při standardkách, jichž měli celou řadu.Na střídačce dostal červenou domácí L. Volf.a

Tentokrát pěkně hrající Knovíz v první půli potrápila neposílené Tuchlovice, které ve třech tutovkách podržel gólman Zelenka. To domácí svoji jedničku Čížka neměli a na vrub jeho náhradníka trošku padá gól na 0:1, jenž zaznamenal Kapr. Krátce po obrátce po rohu zvýšil Šubin a třetí branka domácí definitivně položila. Vítězové opět hráli ze zabezpečené obrany a každý jejich kontr byl nebezpečný.

Také Stochov oloupil favorita. Pouze bod si z jeho trávníku odvezlo Přítočno, které si nevědělo rady s výborně pracující obranou soupeře. Prorazilo ji pouze jednou. Minutu před koncem poločasu se po individuální akci trefil z hranice šestnáctky Zieber. Největší nebezpečí před oběma brankami pramenilo ze standardních situací. Po jedné z nich bylo vyrovnáno na konečných 1:1. V 52. minutě po rohu hlavičkoval na přední tyči Matoušek.

Zápas blbec sehrála Sparta ve Pcherách, kde na šance měla jasně vyhrát. Nakonec odjela bez bodu. Půli vyhrála 2:1 a ve druhé ještě přežila Rácovu penaltu. Pak ale jejímu brankáři podskočila pod nohou malá domů a hned po rozehrání domácí stav otočili. Svoboda ještě stihl po sólu vyrovnat, ale v poslední minutě domácí z druhé penalty Hvězdou rozhodli. V té době už hráli hosté bez vyloučeného Červenky.

Dobrá si přivezla na Slovan jeho bývalého střelce Stolára, který také otevřel skóre. Z doberských řad ale byl jediný kdo se se soupeřem chtěl poprat.Domácí do půle vyrovnali Machačem (PK), ve druhé šli do vedení, které smazal Čermák.Když potom Machek nevyužil šanci,domácí je vzápětí potrestali z přečíslení čtyři na jednoho. Nakonec dostal Dobrá ještěčtvrtý gól. Vpoločase jí ale musel s natrženým svalem odstoupit skvěle chytající Závora.

Výsledky: K. Žehrovice - Novo Kladno 1:1 (0:1, branky: Duda - Kovařík, rozhodčí Cílek), Hrdlív - Kročehlavy 1:0 (branka: Vondrák, rozhodčí Najman), Libušín - Hřebeč 3:1 (1:0, J. Volf, Pucholt, Bučko - Čáp. ČK: L. Volf. Rozhodčí Blažej), Knovíz - Tuchlovice B 0:5 (0:1, branky: Kapr, Šubin, Douša, Žlábek, M. Šulc, rozhodčí Soused), Stochov - V. Přítočno 1:1 (0:1, branky: Matoušek - Zieber, rozhodčí Nozar), Pchery - Sparta Kladno 4:3 (1:2, branky: T. Bernard, vlastní, Král, Hvězdaz PK - Šifta, Hlaváček, Svoboda, čk: Červenka, rozhodčí Dvořák), Slovan Kladno - V. Dobrá B 4:2 (branky: Machač z PK, T. Herink, Kouba,Vlček - Stolár, Čermák, rozhodčí Fujdiar).

Tipovačka

V osmém kole Tipovačky vyzvala redakce Deníku trenéra fotbalových Kročehlav Zdeňka Muláčka, který se pokusí vylepšit pasivní bilanci zástupců okresního přeboru (20:17).

Libušín – Hřebeč 3:1. Domácí jsem ještě letos neviděl, ale myslím, že Hřebeč je fotbalovější a dobrá dopředu. Víc jí věřím. Tipy: M 1:3, R 1:2.

Stochov – V. Přítočno 1:1. Hosté mají bojovný tým se šikovnými útočníky. Když jsme hráli na Stochově, tak měl prostupnější obranu, a to rozhodne. Tipy: 1:2, 1:2.

Knovíz – Tuchlovice B 0:5. Hosté se jako vždy posílí dvěma třemi hráči z áčka a nepočítám, že domácí, kterým se od začátku nedaří, se zrovna teď zvednou. Tipy: 0:3, 1:4.

K. Žehrovice – Novo 1:1. To je těžké utkání. Novo má bojovné mužstvo s řadou běhavých mladých kluků, Žehrovice ale doma neprohrávají a stejně jako hosté mají dobrý útok. Vychází mi z toho jasná remíza. Tipy: 2:2, 3:3.

Hrdlív – Kročehlavy 1:0. Před týdnem jsme odehráli nejhorší utkání v sezoně. Jak jsem četl, tak ani Hrdlív nehrál dobře. Doufám, že to nezopakujeme Byl bych špatný trenér, kdybych nevěřil svému mužstvu. Tipy: 1:2, 1:2.

Pchery – Sparta 4:3. Bude to vyrovnané utkání, ve kterém budu věřit, že domácí stejné jako před týdnem o branku vyhrají. Tipy: 2:1, 3:2.

Slovan – V. Dobrá B 4:2. Hosté minule poprvé vyhráli a když se posílí, mohou na tvrdě hrajícím Slovanu uhrát nerozhodný výsledek. Tipy: 1:1, 2:2.

Za uhodnutý tip přidělujeme jeden bod, za naprosto přesný tip dva body.