OP: Motlík dal postupový gól

Kladensko - Dvaadvacáté kolo okresního přeboru fotbalistů roztočilo bylo slavným pro fotbalisty Hostouně, která vyhrála ve Pcherách atímsi definitivně zajistilapostup do I. B třídy!

23.5.2009

K. Žehrovice – Knovíz 4:2 (1:1). Knovízi se už tradičně v sobotu dopoledne nedaří. I tentokrát měla potíže se sestavou, přesto v první půli vedla po krásném TK Pihrta. Domácí ale do přestávky stihli vyrovnat a po změně stran už trávník ovládli. Třemi góly duel rozhodli a až poté nechali hosty korigovat. Branky: Kašpar 2, Dihel 2 – Pihrt, Drbal. Rozhodčí: Průcha.

V. Přítočno - Sparta Kladno 2:0 (1:0). Domácí konečně předvedli na svém hřišti kvalitní výkon, a protože Sparta moc nezaostávala, byl k vidění dobrý fotbal, kterému scházelo jen víc šancí.Přítočno poslal do vedení ránou z 20 m Šiler (32.), když předtím trefili břevno. Po obrátce je uklidnil rohový kop, na jehož konci byla hlavička Holečka. Ze strany hostů byly nebezpečné trestňáky v podání Osvalda, jeden z nich lízl tyčku. Branky: Šiler, Holeček. Rozhodčí: Říha.

Pchery - Hostouň 0:2(0:1). Hosté to neměli,hlavně ve druhé půli,proti důraznému a bojovnému soupeřijednoduché, přesto utkání dotáhli do vítězného konce. Byli totiž v koncovce efektivnější než domácí. Postupový gól zaznamenal ve 40. minutě Motlík, jenž se po krátkém střeleckém výpadku připomněl v pravou chvíli. Deset minut před koncem korunoval výhru lídraKubát. Brankář Kukelka drží neprůstřelnost už 650 minut. Branky: Motlík, Kubát. Rozhodčí: Rubeš.

Slovan Kladno - Kročehlavy 1:1 (0:1). První šanci měli domácí, Poupěho brejk ale zlikvidoval Pergler,jenž však ve 40. minutě odstoupil pro zranění.V té době už hosté vedli zásluhou Blandy. Za Perglera šel do brányvýtečně hrající záložníkPoucha, jenž ale moc práce neměl. Přesto inkasoval poté, cocentrovaný míčdomácí hráč minul a od Ťoukálkase odrazil k brankáři, který míč neudržel.Branky: vlastní - Blanda. Rozhodčí: Najman.

Novo Kladno - Otvovice 5:1 (1:0). Po vyrovnané půlhodině dalo Novo z počínajícího tlaku Fišerou z 20 m vedoucí branku. Od té chvíle bylo zřejmé, že si výhru nenechá vzít. Ve druhé půli opět Fišera zvýšil hlavou a hosté se prosadili až když Kovařík upravil na 3:0. Jejich gól dal J. Břicháček a bylo z jediné střely mířící mezi domácí tyče. Novo brankový rozdíl zvýšilo až v posledních minutách. Branky: Fišera 2. Kovařík 2, Moc - J. Břicháček. Rozhodčí: Choleva.

Velvary B - Hřebeč 5:4 (1:3). Hosté vedli za čtyři minuty 2:0 a na začátku druhé půle už 4:1. Anito jim však nestačilo.Domácí se totiž nečekaně zvedli a využili zřejmě horší kondice soupeře.Z desítky Křtěnem vyrovnali, avšak to nejkrásnější si nechali až na konec, kdy 15letý Rimmer udělal dva beky, paki gólmana a do prázdné brány dokončil neuvěřitelný zvrat! Vedení hostů ale naprosto nechápe, co se s jejich týmem stalo.Branky: Křtěn 2 (jedna z PK), Pfleger, Krška, Rimmer - Čáp 3, Počta.Rozhodčí: Gaži.

Tuchlovice B - Libušín 2:0 (0:0). Po opatrnější první půli bylo zřejmé, že kdo dá gól, vyhraje. To se podařilo domácím už ve 47. minutě zásluhou Šubina, který za osm minut přidal i druhou branku. Pak ale Tuchlovice posílené o záložníka Hejduka a rozehrávajícího se stopera Andrleho přišli o Daníčka (ČK), hostévšak z následné převahy kontaktní gól nevytěžili.Branky: Šubin 2. ČK: Daníček (T). Rozhodčí: Pejša.

23.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Pořadatelem Valníku je tradičně kapela Totální nasazení ze Slaného. Hvězdami osmnáctého ročníku jsou slovenští Horkýže Slíže nebo česká legendární skupina Visací zámek  (na snímku).
6

Slánský festival Valník to rozbalí v letňáku poslední srpnový víkend

Rozdáváme zdarma zápasové poutače

OBRAZEM: V Černuci na kolbišti je i o prázdninách stále živo

Černuc - Členové Sportovní stáje Černuc nezahálejí ani o prázdninách. Na kolbišti mladí i odrostlejší jezdci trénují prakticky denně, ať už drezuru nebo skoky pro nejbližší závody.