Slaný to má stále fifty-fifty, doma vyhrává, venku o gól prohrává. Naposledy to bylo na hřišti druhého Brandýsku.

Devět bodů a skóre 17:0, to je bilance posledních tří kol borců Kročehlav, teď dali bůra Otvovicím. Hrdlív nečekaně zválcoval Žehrovice, podobně překvapilo Přítočno v Hrdlívu. Po výhře nad Tuchlovicemi je Zichovec už čtvrtý.

Poprvé na hřišti soupeře vyhrála Unhošť. Tři body si odvezla z Družce, ten naopak stále čeká na první výhru a začíná se osamostatňovat na dně tabulky. Poprvé po třech kolech ale skóroval, což je malá náplast.

Libušínu nestačil na Slovanu k bodovému zisku ani nejlepší podzimní výkon. Favoritovi byl důstojným soupeřem i potom, co poločas prohrál 0:3 (4:1).

Otvovické torzo nemohlo být důstojným soupeřem rozjetým Kročehlavům, které rozhodly o exportu tří bodů do Kladna už do přestávky. První poločas vyhrály 4:0 (5:0).

Slaný dalo v poslední vteřině první půle v Brandýsku Peškou vedoucí branku, když chvíli předtím mělo štěstí při dvou tyčkách. Favoritovi patřila druhá část, spíš ale jeho střelci Strnadelovi, jenž skóre otočil.

Tuchlovice odehrály na Zichovci další dobrý zápas, tentokrát ale nebodovaly. Pouze vyrovnaly na 1:1 (nakonec 2:1).

Hrdlívu se během týdnu částečně vyprázdnila marodka a jako první to pocítily Žehrovice. V pěkném utkání, v němž hosté herně nezaostávali, jen se jim tolik nevedlo před brankami, vyhrál 6:1!

Přítočno zaskočilo pcherského favorita. Tentokrát pečlivě bránilo, a poněvadž dobře zvládlo i kontry, vyhrálo poločas i zápas (1:2).

Družec s přibývajícími roky opor ztrácí na rychlosti, má pomalý přechod do útoku, a to je voda na mlýn soupeřů. Platilo to také v utkání s Unhoští, která vyhrála 5:2.