HLASUJTE: Počin víkendu 10

Kladensko - Deset nominací má desáté pokračování podzimního Počinu. Pro svého favorita můžete hlasovat do páteční 10. hodiny.

27.10.2010

Počin víkenduFoto: Autor: Bohumil Kučera

Petr Švitorka - Byl hlavním tahounem Otvovic v utkání s Knovízí (7:0). Útočník domácích dal gól už po 16 vteřinách, pak na něj byl spáchán penaltový faul a ještě svým druhým gólem zvýšil na 3:0.

Martin Cílek - Jakmile se brankář vrátil do Jedomělic z hostování ve Lhotě, začal jeho celek bodovat. Naposledy vyhrál ve Zvoleněvsi (3:1), kde výborným výkonem deptal své bývalé spoluhráče. Ve Zvoleněvsi totiž pár sezon odchytal.

Martin Růžička. Jeho bratr Pavel nastřílel do sítě Bělče čtyři branky (4:2) a jeho výkon byl zřejmě inspirací pro brášku, který stejným počtem branek zatížil konto béčka Stochova (7:0).

Václav Kuboušek. Nebezpečný útočník často mění působiště. Momentálně opět válí v Tuřanech, za které v utkání s Neuměřicemi nastřílel hattrick. Jeden gól dal nůžkami, po nichž se těžce zvedal ze země. Inu roky nezastaví ani vyhlášení snajpři.

Radek Linc. Braškov vyhrál díky jeho hattricku v Bratronicích 3:2. Dvě branky byly pro něj typické, padly z brejků. Jedan se však vymykala. Poprvé v životě totiž skóroval hlavou.

Miroslav Abrham. Bývalý Slovanista, dnes už dlouholetý zkušený vedoucí týmu Nova, se v derby utnul jako pověstný mistr tesař. Do zápisu o utkání nenapsal hráče, který šel ve 30. minutě na plac. Rozhodčí to během přestávky zjistil a poslal hosty deseti. Ti podlehli 1:3, ač v deseti vyrovnali.

Martin Fitko. dal sice jen dva góly, ale během jediné minuty a hlavně v hodně sledovaném a těžké derby s Doksy. Byly vítězné, proto je borec Tuchlovic opět v nominaci.

Pavel Čablík. Klasický žolík v sestavě. Skóroval v každém z posledních čtyř duelů Slaného v I. A třídě, přestože přicházel na hřiště vždy až ve druhé půli. Na gól mu stačí hodně málo, proti Knínu stihl při kanonádě 10:1 dokonce dva.

Duo M+K. Zlí jazykové tvrdí, že má Hostouň dva fotbalisty. Není to pravda, ale František Motlík i Jiří Kubát opravdu dobří jsou. Hodně o sobě dali vědět proti béčku Králova Dvora, oba zaznamenali hattrick.

Jan Havelka. Gól nedal žádný, ale téměř čtyřiačtyřicetiletý trenér Lhoty musel nastoupit od začátku duelu I. A třídy proti Dobřichovicím ve středu zálohy. Pozici defenzivního štítu odehrál fantasticky, mužstvo vyhrálo 2:1.

Krimimix: Ujíždějící řidič a zloděj v obchoďáku

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.

Výluka na kladenské trati se mění. Přibývá další

Střední Čechy - Na železniční trati z Masarykova nádraží v Praze směrem na Kladno a Rakovník platí od počátku července v souvislosti s uzavřením dlouhodobě rekonstruovaného Negrelliho viaduktu v Praze výlukový jízdní řád. Ode dneška do 3. září se výluka rozšíří.