SK Buštěhrad - Pět kol nevstřelil branku a podařilo se mu to až proti Dřetovicím. Výhru nakonec udržel a ze tří bodů se radoval poprvé od 19. září!

Michal Dvořák - Kdysi patřil mezi talenty, od té doby sice nabral nějaké to kilíčko, ale na Slavoji ukázal, že to pranic nevadí, když se umí vybrat správné místo v šestnáctce. Jeho čtyři góly z pěti žehrovických mluví za vše.

Tomáš Nový - Stále dokazuje, že je střelcem od pánaboha. V derby v Pozdni hattrickem zařídil výhru 3:1 svých Jedomělic.

Stanislav Najer - Nestává se často, aby seniorské celky Stochova nahrály o víkendu šest bodů. Tentokrát jim to vyšlo a velkou zásluhu na tom má zmiňovaný borec, jenž zatížil síť Sparty Kladno (4:0) i Vinařic (3:1) dvěma góly.

Martin Čermák - Před týdnem zajistil neuměřickému béčku v Černuci první body v soutěži a teď proti Třebichovicím dokonce první výhru! Neuměřický Koller se pokaždé ukázal jako správný žolík.

Petr Klejna - Brankář Slaného už podruhé na jaře čapnul penaltu, v Lidicích to dokázal pět minut před koncem, kdy ji dokonce nadvakrát lapil vyhášenému střelci Pavelcovi a tím sému týmu zachránil alespoň bod.

Přemysl Bouška - Dvěma krásnými brankami v posledních deseti minutách rozhodl hráč Hostouně derby s Velvary. Na hrot se přitom posunul až v závěru utkání.

SK Kladno - Za heroický výkon ve druhém poločase utkání s Budějovicemi. Hráči tím dokonce strhli jinak letargické diváky k úžasnému povzbuzování.

Ivan Furiš - Rozhodčí utkání Hřebeč - Kročehlavy nechtěl nechat hosty vystřídat, poněvadž už tak jednou učinili a v zápisu o utkání není další hráč uveden. Nakonec se s kapitány odebral do kabiny, kde zjistil, že nemá pravdu. Omlouval to tím, že mezi prvním náhradníkem a druhým byla v zápisu mezera.