VYBERTE SI REGION

Brozany /FOTOGALERIE/ – Pouze nepřesná koncovka nevyladila ideálně výsledek dalšího přípravného duelu fotbalistů SK Kladno, kteří v Brozanech až v poslední minutě zachraňovali remízu 1:1.

14.7.2012 1
Fotogalerie
10 fotografií
Brozany - Kladno.

Brozany - Kladno.Foto: Milan Richtr

Hosté se špičkovým divizním mužstvem (exkladenský kouč a reprezentant Jiří Němec na lavičce tentokrát scházel) dlouho prohrávali, když si v prvním poločase obránce Samek dal vlastní branku. Od té doby byli ale o dost lepší a vytvořili si bezpočet šancí. „Šli jsme snad pětkrát sami na bránu a třeba uzdravený Tomáš Rouček měl čtyři tutovky. Dvakrát trefil tyč a jednou břevno a jeho výborný výkon degraduje pouze právě to, že nedal gól," říkal po utkání asistent trenéra Kladna Karel Příhoda.

Hosté nakonec přece jen aspoň jednou skórovali, když v 90. minutě Hajníkova standardka přesně našla hlavičku Cafourka a ten opět předvedl, že by měl být velkou posilou – hlavou dal na 1:1.

„Ze zápasem jsme spokojeni, samozřejmě až na zmíněné promarněné šance. Herně jsme ale kvalitního soupeře převyšovali a výkon byl celkem dobrý," doplnil Příhoda.

On i hlavní kouč Dan Drahokoupil dobře vědí, že početný kádr by potřeboval více přípravných duelů a pracují na tom. Na úterý má SK domluvené do Srbů Horní Měcholupy a jedná ještě s Novým Strašecím. Právě tam by mohli podle kuloárních informací zamířit bývalí borci Kladna Chaloupka, Vincenc (oba naposledy Lhota) či J. Hrubý (V. Dobrá).

Na příští sobotu jsou Kladenští také do Srbů domluveni na Meteoru Praha, ve hře je pak druhý duel Tuchlovice.

Další zajímavostí je návrat brankáře Jaroslava Tesaře do kladenské kabiny. Poslední půlrok strávil na Novém Zélandu, na podzim by se tam mohl vrátit, ale ve hře je i návrat do sestavy SK – od čtvrtka s týmem trénuje. Naopak vyhlédnutá posila Kolář nepřijde, podepsal Chomutovu.

Brozany – SK Kladno 1:1 (1:0). Branka hostů: 90. Cafourek.

Kladno: Kolumbič (46. Sedlák) – Samek, Procházka, Vavřina, Hajník – Bartoš, Čurda, Růžička (Franek),  Hofman – Zahálka (Cafourek), T. Rouček.

14.7.2012 VSTUP DO DISKUSE 1

Výhra z Kadaně se cení

Kladno – Futsalisté Kladna si v druholigové tabulce polepšili na čtvrtou příčku. Pomohla jim k tomu těsná výhra na palubovce Kadaně, kde uspěli poměrem 6:5 (Farkaš 2, Veselý, Junek, Jaráb, Kaválek). V poločase byl stav 4:4! „Pomohli jsme si třemi využitými standardkami," těší hrajícího asistenta Jiřího Veselého. Už v pátek ve 20.30 přivítají Satani liberecký Zlej sen.