Kladno B – Sokolov B 1:1 (0:0)

Prvních dvacet minut měli jasně navrch důrazní a odhodlaní hosté. Brankář Borský mohl děkovat svému břevnu, které dvakrát stálo v cestě pohromě. Nejprve pod ním úspěšně vylovil míč, podruhé se otřáslo po nádherném halfvoleji Kratochvíla z 30 m. Až pak se začali trošku ukazovat i Kladenští. Rána Bartoše šla vedle a po první pěkné akci vytlačil Dvořák Čurdovu střelu na roh. "Soupeře jsme zaskočili organizací hry a agresivitou. Byli jsme nebezpeční, škoda, že nám to tam nespadlo," řekl k první půli kouč Severočechů Stanislav Purkart. Jeho protějšek Stanislav Hejkal dodal: "Dobře se na nás připravili, všechna béčka umějí hrát zónově čtyři čtyři dva. Bylo to těžké." A ještě jeden hlas z publika: "Já jdu na divizi a vidím dvě střely na bránu," oprávěněně si postěžoval jeden z diváků. Po změně stran už mohl být o něco spokojenější. Kladno přidalo, po křídelních akcích se několikrát dostalo do šestnáctky a nejvíc to hořelo po Zachariášově voleji, který parádním zákrokem vytlačil Dvořák na roh. Gólu se domácí dočkali v 74. a byl z kategorie vymodlených. Míč se ve vápně několikrát odrazil, až se u pravé tyče dostal k Chaloupkovi - 1:0. Vzápětí opět pálil Bartoš, jeho střela však letěla těsně vedle a za to, že neskončila gólem, domácí zaplatili v 85., kdy po standardní situaci Provazník hlavou srovnal. "Ve druhé půli nám docházely síly, soupeř nás přehrával, ale silou vůle jsme dokázali zápas zremizovat," pochvaloval si sokolovský kormidelník Purkart. Pro trenéra domácích byla remíza zklamáním. "Škoda, že jsme neuhlídali standardku," mrzelo Hejkala.

Branky: 73. Chaloupka – 85. Provazník. ŽK: Holub – Duben, Kratochvíl. Rozhodčí: Vitner. Diváci: 180.
Kladno B: Borský – Chalupa, Samek (85. Neuman), Beneš, Krob – Bartoš, Čurda (77. Bambur), Farbák, Himl (46. Chaloupka) – Zachariáš, Holub.
Sokolov B: Dvořák – Duben, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Kratochvíl (80. Prchal), Svůra, Vůjtěch, Čertík – Rojka (65. Provazník), Salák (46. Jón).