SK Kladno – Kr. Dvůr 7:1 (3:1)

Hosté odolávali do 25. minuty, než se při dvou standardkách prosadil jejich odchovanec Jan Krob. Jedinou branku dali za stavu 3:0, kdy po rohu hlavou skóroval Kyklhorn. „Je to pořád stejné. Standardku neuhlídáme ani v přípravě,“ posteskl si Šilhavý. Po obrátce se střelecky prosazovali už jen Kladenští. Byť měli méně šancí než v úvodním dějství, dali o branku víc. „Soupeře z divize jsem zvolili abychom si zastříleli, a to se splnilo. Dali jsme sedm gólů a měli i další šance,“ zhodnotil vystoupení svého týmu Šilhavý, jenž na rozdělovský přírodní trávník poslal celkem dvacítku hráčů.

Branky: 25., 35. z p. Krob, 40. Szabo, 50. Kroupa, 58. Brunclík, 66. Cigánek, 82. Semerák – 44. Kyklhorn.

SK, 1. půle: Miski – Bartoš, Beneš, Hochmeister, Krob – Vršajevič, Szabo, Rada, Zoubele – Kroupa, Zachariáš.

SK, 2. půle: Kostolanský – Vršajevič, Killar, Farbák, Čáp – Cigánek, Brunclík, Gross, Holub – Kroupa, Semerák. Jiří Nagy