V první půli hájil branku Západočechů Pavlík, jemuž bylo ve Viktorce prodlouženo hostování. Sotva tušil, že během půlhodiny bude třikrát lovit balon ze své sítě. Natož, že s chutí a velkým nasazením hrající soupeř se pokaždé prosadí z bezprostřední blízkosti. "Napište to šikovně, ať nejsem za hlupáka," culil se Pavlík po utkání.

Za góly rozhodně nemohl. Při prvním roh Holuba prodloužil Dubský na zadní tyč kde byl Rendla, pak se prosadil ze dvou metrů Zachariáš a nejkrásnější byla branka T. Roučka, který si naběhl na ostrý centr Kabeleho a ránou hlavou uzavřel skóre první půle.

Hosté v ní měli také loženku, Hoffmanovu střelu však zázračně lapil Tesař, který se po obrátce blýskl i při šanci Stržka. To už jeho tým prohrával 0:4. Kladenský gól zařídil opět T. Rouček, jenž brankářem Houdkem vyraženou střelu Hartmana poslal bombou do břevna a sítě.

„Nepřeceňuji výsledek, pojetí, jak se hráči prezentovali, mě ale uspokojilo," řek po své zápasové premiéře u SK nový kouč Jaroslav Peřina.

Celý článek s dalšími názory trenéra najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v pondělí 10. ledna 2011.

Viktoria Plzeň B - SK Kladno 0:4 (0:3).

Branky: 28., 67. T. Rouček, 4. Rendla, 15. Zachariáš.