Sokolovský gólman Bertelman si v první půli sáhl na balon dvakrát a v obou případech to bylo, když ho lovil ze sítě.

Nejprve Wojnar krásně vysunul Štveráka, jenž tváří v tvář nedal brankáři šanci a pak sám precizně provedeným přímým kopem zvýšil na 2:0. Nic na tom nezměnila ani následná výrazná převaha hostů.

Domáci vyhráli poločas i na stehy (5:3). Už po pěti minutách se srazily dvě skály, domácí Samek a exkladenský Šilhan, jenž musel posléze odstoupit.

Po hodině hry přišli Západočeši o vyloučeného Hanzlíka a to byl začátek hektické šestiminutovky. Hosté v deseti během minuty vyrovnali – Podrazkým z desítky a po sólu Duchniče, aby za tři minuty opět Wojnar po krkolomné situaci strhl vedení na stranu Kladna.

To mohl ze dvou úniků zvýšit mladičký Tóth, poprvé nezakončil, podruhé mířil vedle. V nastavenípak fauloval rovněž mladý Rendla (ČK) a Podrazký uspěl i při druhé penaltové exekuci.

Radek Látal: Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a začali hrát jednodušeji nakopávané míče. Stálo při nás štěstí při brejcích Kladna stejně jako v závěru, kdy jsme vyrovnali. Musím před klukama smeknout, otočili to z nula dva.

Jaroslav Peřina: V půli jsme si řekli, že budeme víc držet balon, jenže hosté začali hrát nakopávanou a my nedokázali sbírat odražené balony. Když jsme dali na tři dva, šel Tóth dvakrát sám na bránu, dá se mluvit o mládí a nezkušenosti stejne jako v případě Rendly v poslední minutě. Nestálo při nás štěstí, za bojovnost a nasazení jsme si vyhrát zasloužili. V Sezimovu Ústí by to ale bylo složitě, protože rozhodčí Franěk nám vyautoval Procházku, Hajníka a Wojnara.

Kladno – Sokolov 3:3 (2:0).

Branky: 19. Štverák, 31., 62. Wojnar – 58., 90. Podrazský obě z PK, 59. Duchnič. ŽK: Procházka, Hajník, Wojnar - Podrazký. ČK: 90. Rendla - 56. Hanzlík (S). Rozhodčí: Franěk – Večeřa, Kocián. Diváci: 745.

Kladno: Jakubov – Procházka, Samek, Rendla, Hajník – Wojnar (82. Bartoš), Radosta, Holub – Puchmertl, Štverák (66. Tóth), Sklenář (72. Kabele).

Sokolov: Bertelman – Šmerda (52. Blažek), Dřížďal (71. Kura), Hanzlík – Podrazký, Čada, Šindelář, Vaněček – Mlika, Šilhan (15. Duchnič).