Velká Dobrá vyhrála 4:1 (3:1), když zmařila dalších sedm vyložených šancí. Trefili se Stolár, dvakrát Jícha a Ďurčanský. Za Lhotu snižoval před půlí z penalty za faul na Zadáka jeho věrný druh Mačura.

V prvním sobotním duelu Hostouň porazila Kablo 2:1 (2:0). Přitom nastoupila s B týmem a ten měl v úvodu štěstí při třech šancích Kročehlav. Hostouni pomohl laciný první gól Šinágla, po něm D. Kohout hlavou zvýšil. Soupeř po přestávce pouze snížil po závaru.

V neděli zahájil program střet Doks a Nova Kladno. Favorit vyhrál nad Kladeňáky, kteří hráli celé utkání v deseti, 5:3 (3:0).Branky vítězů hrajících bez šesti hráčů základu a určitou část utkání také v deseti, vstřelili Vondrák (2), Svoboda, barták a Větrovec.

Unhošť i v posledním utkání programu podala dobrý výkon a přehrála Lidice 5:1 (2:0).Za vítěze se v 1. půli trefilli L. Fridrich a Prešinský. Ve druhé půli zvýšil Korpa na 3:0 . Pak se Lidicům podařilo snížit, ale třígolový rozdíl zařídil opět Korpa. V závěru výsledek pečetil L. Fridrich.