Na trávníku favorizovaných Zbuzanů utrpěli nejvyšší porážku v sezoně. S týmem, jemuž chyběli borci jako Šírl či Lička, prohráli 1:6. Hattrick se povedl Kinclovi, přičemž tři góly obdrželi poražení v posledních šesti minutách.

"Z pohledu výsledku a hry to bylo špatné. Soupeř byl jasně lepší," uznal trenér Martin Nový a posteskl si, že jeho svěřenci nezvládají začátky poločasů.

"Nevím, zda to je horší koncentrací nebo nervozitou," řekl.

V první půli to prý bylo na šance pět ku pěti, přičemž jeho tým měl jasnější. Například Galbavého bomba šla za bezbrankového stavu od tyče ven.

"Nedáváme branky, a to nás sráží dolů," povzdechl si kouč s tím, že inkasovali hned po svých příležitostech. Když pak po dvou minutách druhé části zvýšili domácí na 3:0, začali hrát Slánští na tři obránce a Hořejším také snížili.

Za další snahu o ofenzivu pak mohli zaplatit ještě vyšší porážkou než o pět branek. "Zbuzany daly šanci mladým klukům, kteří se jí chopili. Bojovali a měli i fyzicky navrch," uznal Nový.