SK Slaný – Řevnice 3:3 (2:1)

Hosté neztratili dosud ani bod, a také ve Slaném začali suverénně – Kalivodova hlavička vymetla šibenici. Jenže po půlhodině hry Volf přímo z rohu vyrovnal a to už byli domácí lepší. Převahu korunoval Volf, jenž po akci Hořejšího a Průchy proběhl obranou a dal na 2:1. Krakeš pak zabránil Kalivodovi skluzem k vyrovnání.

Druhá půle začala pro Slaňáky smolně. Hořejší orazítkoval bombou tyč a místo zvýšení bylo naopak za chvíli z přísně nařízené penalty srovnáno. Ještě jednou ale svěřenci Rony Tauše vedli. Volf se v 65. min. dostal k odraženému centru, nabil Hořejšímu a ten dal na 3:2.

Jenže už za tři minuty se povedla akce také hostům a Jůna stanovil konečný účet. „Mohli jsme ještě rozhodnout, ale také nás v nastaveném čase zachránil brankář Scheiner,“ přiznal Rony Tauš, podle něhož podala obě mužstva výborný výkon. „Dobří byli i sudí, jen ta penalta byla hodně, hodně přísná.“

Branky: 31. a 39. Volf, 65. Hořejší – 9. Kalivoda, 52. Bezpalec (p), 68. Jůna.