FK Louny – SK Slaný 4:2 (2:1)

Utkání začalo náporem domácích, hrálo se převážně naslánské polovině.K vážnější šanci se však domácí nedostali. Slaný se na polovinu soupeře dostávalo spíše sporadicky. Ve20. minutě však svůj fotbalový um předvedl Mrština. K balonu se dostal na půlicí čáře a předvedl úžasné sólo přes čtyři protihráče, až byl zastaven na velkém vápně faulem. Následný trestný kop excelentně proměnil ve vedoucí branku Hrubik.

Jenžepotése znovuhrálo dlouhé minuty nahostující polovině. Výsledkem bylo, že jeden z centrovaných míčů uklidil špičkou kopačky Čablík k tyči Sáblovy branky a vlastencem vyrovnal. Navíc se při tomto zákroku zranil a byl ošetřován. V době, kdy ještě nestačil naskočit do hry Husárek, Lounští vstřelili druhou branku. Vyrovnání měl na kopačce Průcha, avšak jeho bombu brankář vyrazil na roh.

Ve druhém poločase se lounští hráči snadno dostali do vedení 3:1, když hlavičkoval zcela volný hráč. Pěknou akci předvedl poténa druhé straněVolf, když pěkně uvolnil Husárka, který vnikl do šestnáctky a vyběhnuvšího brankáře překonal bodýlkem, umístěnou střelou k tyči. Domácí poté zvýšili na 4:2, když brankář Kudrna chytil míč na lajně, ovšempomezní signalizoval, že míč byl již v brance. Hlavní rozhodčí gól uznal a na stavu nic nezměnily ani tři střelecké pokusy Hrubika. První jeho tvrdá střelapo rohu šla těsně nad. Trestný kop mu vyrazil brankář na roh a třetí bombu zastavila tyč.

"Těšíme se na příští sobotu, kdy hrajeme od 15 hodin v Dolních Chabrech další přípravu. Tam snad konečně - a to už bude pouhý týden před mistrovskými zápasy - budeme hrát na přírodním trávníku," doufá vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Slaný: Sábl (Kudrna) – Kovařík, Kozelka, Čablík, Hrdlička – Lorenc, Mrština, Hrubik, Volf – Hořejší, Průcha. Střídal Husárek.