V Černolicích se do prvního náznaku šance dostaloSlánské mužstvo. Paradoxně to bylo poTK domácích, kdy se do brejku dostala dvojice Urban – Hadrika. Se střelou druhého jmenovaného si však domácí brankář poradil. V 10. minutě to zkusil Urban střelou z dobrých 25 metrů, ale i tentokrát se stačil vytáhlý brankář domácích složit na zem včas. Potévybojoval upomezní lajny míč Vimr, přihrál Hadrikovi, ten našel ve vápně nabíhajícího Hořejšího, který zblízka překonal černolického brankáře a poslal slánské do vedení 0:1.

Postupem času včak získával domácí tým územní převahu. V 35. minutě zahrávaly Černolice další z mnohaTK a míč z hlavy domácího hráče jen těsně minul Sedláčkovu svatyni.Za dvě minuty bylo vše jinak.Urban centroval, domácí hráč ve snaze centr odvrátit nezasáhl míč zrovna šťastně a posadil jej přímo na hlavustřelce Hořejšího, který přehodil bezmocného Rozuma- 0:2.

Špatnou minutu, a to 43., zažil slánský obránce a kapitánHafenrichter, když byl po druhé žluté kartě vyloučen. Podruhé v ročníku!

Po změně stran šli domácí do přesilovky a s touhou zápas zvrátit ve svůj prospěch. Snížit se jim podařilo v 52. minutě po rohu, kdyžcentrHořejší hlavou odvrátil, ale odražený míč ne úplně povedenou ranou poslali za Sedláčka.Poté se hrálo místy až zbytečně nervózně. Domácí byli popuzeni dvojím ošetřováním brankáře Sedláčka. Hřiště museli během několika minut kvůli ošetření opustit také Hrdlička, Mrština a Cimrman.

V 77. minutě domácí hráči byli blízko k vyrovnání, jenže na brankové čáře zaskočil za již překonaného Sedláčka Cimrman a ve skluzu vykopl míč směřující do sítě. V 86. minutě se pěkným individuálním průnikem dostal před domácího brankáře Vimr, jenže jeho střela šla těsně vedle. Blížil se konec, tlak domácích sílil a rozhodčí avizovali pětiminutové nastavení. V 90. minutě kopaly Černolice TK, který jejich kapitán Macela zahrál excelentně a vyrovnal stav zápasu na 2:2. Dlouhé nastavení již změnu skóre nepřineslo.

"Dnes to byl opravdový boj o body se vším všudy. Vedli jsme na poměrně malém černolickém hřišti o dvě branky, pak jsme přišli o vyloučeného Hafenrichtera, domácím se podařilo vyrovnat a slánští hráči si tedy odvážejí pouze jeden bod. Nemohli ale nastoupit dva naši stabilně hrající borci Tauš (práce) a Majtaník (zdravotní potíže). V sestavě se proto poprvé objevili zkušený Cimrman, jehož jsme získali na hostování a Kuba, který dosud startoval spíše za béčko," řekl vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

SK Černolice – SK Slaný 2:2 (0:2). Branky Slaného: 12. a 37. Hořejší. ČK: 43. Hafenrichter (S).

Slaný: Sedláček – Landvojtovič, Cimrman, Hafenrichter, Hrdlička – Mrština, Kuba, Urban, Vimr – Hořejší (75. Čablík), Hadrika (89. Kozák).