Tn Rakovník – Lhota 1:2 (1:2)

Domácí spoléhali na vysokého útočníka Kapouna, ale toho dokonale přikryla stoperská dvojice Hotový, Čurda. V prvních 20 minutách měla Lhota navrch a několikrát nebezpečně zahrozila.

Anděl dvě tutovky spálil, Procházka a Dubravský čtyřikrát pálili tvrdě z dálky, ale ujala se až poslední akce Anděla a střela Dubravského k tyči – 0:1. Ve 34. vyrovnal Kapoun, když si odstavil Čurdu a zblízka trefil šibenici. Jenže hned ve 38. Čurda využil svého důrazu a po Procházkově rohu míč nadvakrát nacpal do sítě.

Po změně stran domácí přidali, ale Lhota výborně bránila. V 68. minutě dal střídající Eck gól z ofsajdu, v 80. ještě tvrdě atakoval Šimka a dorážka do branky už byla po odpískání jeho faulu.

Lhota mohla zvýšit, ale Trousila vychytal gólman, stejně jako další Procházkovy bomby z dálky.

Trenér Hodan byl spokojen: „Byl to hodně těžký zápas, ale kluci obstáli. Ještě ve středu porazit Nelahozeves a budeme se sezonou velmi spokojeni“, připomněl 62letý kouč předehrávku 30. kola (17.30).

Branky: Kapoun – Dubravský, Čurda.
Lhota: Šimek – Kolář, Hotový, Čurda, Havelka – Chadima, Dubravský, Procházka, Trousil – Anděl (89. Čermák), Mačura.