Dobře bránícího soupeře přelstil pouze Holeček, jenž dal po hodině hry i druhou branku. Skóre posléze uzavřel Pavlíček.

Druhý Stochov nezaváhal v Bělči, kde vedl z desítky (Burle), zatímco domácí stejnou výhodou pohrdli – přesněji Fejfar. Přesto vyrovnali nádherným trestňákem Bureše. Po obrátce hosté během deseti minut ztrestali Brzákem a Řehořem dvě chyby bělečské obrany. Neobvyklý byl poslední gól. Po odvrácené standardce šli na bělečského brankáře hned tři Stochovští – zakončoval Korbel. Domácí dohrávali bez Hykla (ČK v 70.).

Unhošť si až příliš hladce poradila s Vinařicemi. V první půli to bylo sice vyrovnané, ale domácí ji vyhráli 3:0, protože hosté jejich akce zastavovali jen fauly. V 10. zahrál Radek Chudoba TK přesně k tyči a stejný hráč pak proměnil dvě penalty. Ve druhé půli hosté přidali a byli lepším týmem, v 70. jim ale utekl Korpa, jenž určil konečný výsledek.

Stehelčeves šla do vedení nad Švermovem brankou Tučka. Ve druhé části po jednom z mála protiútoků hosté vyrovnali pěkným gólem Maška. Domácí rozhodli o svém vítězství brankami Petra (po chybě stopera hostů) a Pavla (kdy si pohrál s celou obranou i brankářem) Donovalovými, když další šance zůstaly nevyužity.

Na Dobré odcházel v půli do kabin s lepší náladou Slovan, jenž zásluhou dvou zásahů Poupěte 2:1 otočil stav (za domácí Fiala). První zaznamenal přímo z rohu, druhý s pomocí brankáře. Po obrátce však přišel nejen o vedení, ale i o šanci na bod. Prsty v to měli Zeman a Váňa, kteří zúročili převahu vítězů.
Družec si načasoval další nakládačku, v duelu s Žehrovicemi s ní však otálel až do druhé půle, kdy prý hosty uběhal a počastoval pěti brankami (Kořínek, Burant, Pergler, Bigun, Řehák).

Mladičké Smečno dostalo další lekci, pro kterou si zajelo do Doks. Do půle to z jeho pohledu jakž takž šlo (2:0), ale po změně stran domácí přidali další čtyři branky. V barvách vítězů se prosadili V. Barták, Breha, R. Zlata, J. Větrovec, Hadrbolec a Steckovič.

Výsledky: Stehelčeves - Švermov 3:1, V. Dobrá B - Slovan Kladno B 3:2, Družec - K. Žehrovice B 5:0, Běleč - Stochov 1:4, Doksy B - Smečno 6:0, V. Přítočno - Dřetovice 3:0, Unhošť - Vinařice 4:0.